-->
Men of War II Savaş Planını Değiştiriyor ve 2024’te Yayınlanmak Üzere Harekete Geçiyor

Fulqrum Publishing ve Best Way, topluluktan gelen geri bildirimlerin ardından, hayranların hak ettikleri hatasız deneyimi elde etmelerini sağlamak için lansmanı erteledi.

08.09.2023 | ulasufuk

Fulqrum Publishing ve Best Way, topluluktan gelen geri bildirimlerin ardından, hayranların hak ettikleri hatasız deneyimi elde etmelerini sağlamak için lansmanı erteledi

Fulqrum Publishing ve Ukraynalı stüdyo Best Way bugün, sevilen strateji serisinin merakla beklenen yeni bölümü Men of War II’nin önümüzdeki yıl, 2024’te Steam, Epic Games Store ve diğer dijital mağazalar aracılığıyla tam sürümünün yayınlanacağını duyurdu. Başlangıçta planlanan Eylül 2023 çıkış tarihini erteleme kararı, Mart ayından Ağustos ayına kadar devam eden bir dizi halka açık oyun testi aracılığıyla toplanan büyük miktarda veri ve geri bildirimin yanı sıra dahili testlerin son turlarında bulunan sorunların dikkatli bir şekilde analiz edilmesinin ardından alındı.
Oyun halihazırda içerik ve özellik bakımından eksiksizdir ve halka açık oyun testleri temel oynanış kalitesinin yüksek olduğunu teyit etmiştir. Ancak, 3 anlatı ve 2 tarihi sefer, her biri 4 farklı rakip ulusla oynanabilen Fetih ve Baskın dinamik seferleri, 20’den fazla harita içeren 15 PvP ve 8 PvE çok oyunculu mod ve daha fazlasını içeren oyunun kapsamı, geliştiricilerin Men of War II’yi piyasaya sürmek için çabaladıkları teknik mükemmelliğe henüz getiremedikleri anlamına geliyor – özellikle de kendi ülkeleri Ukrayna’daki sürekli zor koşullarla karşı karşıya kaldıklarında.

Best Way’de Men of War II’nin Yapımcısı Maxim Kamensky şöyle açıklıyor:
“Çok sayıda Playtest sırasında kendini adamış hayran topluluğumuzla çalışmayı çok sevdik ve muazzam miktarda veri ve geri bildirim topladık. Aslında, uygulamaya karar verdiğimiz o kadar çok harika öneri aldık ki, orijinal program Eylül sürümü için tüm hataları ve sorunları zamanında çözmemize izin vermedi. Hayranlarımızın tamamen cilalanmış ve hatalardan arındırılmış bir oyunu almayı hak ettiklerini düşünüyor ve böylesine yüksek kaliteli bir ürün sunabilmemiz için onlardan biraz daha sabır istiyoruz.”

Fulqrum Games CEO’su Nikolay Baryshnikov, “Men of War, İkinci Dünya Savaşı Strateji türünün tanımlanmasına yardımcı olan bir seridir ve oyuncuların haklı olarak Men of War II’den beklentileri son derece yüksektir” dedi ve sözlerine şöyle devam etti: “Best Way, hayranları kadar oyuna tutkuyla bağlı ve serinin bugüne kadarki en iyi oyununu yaratma çabalarında onları desteklemekten mutluluk duyuyoruz. Lansmanı geciktirmek asla hoş bir şey değildir, ancak oyuncuların beklentilerini karşılayamayacak bir ürünü piyasaya sürmek her zaman tercih edilen bir seçenektir.”Popüler Haberler


Büyük Finalleri İstanbul’da gerçekleştirilecek dünyanın en büyük espor turnuvalarından 2023 PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nın (PMGC) Lig Aşaması 2 Kasım’da başlıyor.


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.


Küresel teknoloji markası HONOR’un tablet serisinin en yeni üyesi HONOR Pad X9, Trusted Reviews ve PocketNow’un da aralarında yer aldığı birçok teknoloji medyası tarafından ödüle layık görüldü.


MediaMarkt, 2017 yılında Türkiye’de bir ilk olarak mağazalarında kurduğu Gamezone alanlarında tüm oyunseverleri son teknolojiyle bir araya getiriyor.