-->
MediaMarkt ‘Okula Dönüş’ için Başlattığı Kampanyaya İhtiyaca Göre Çeşitli Ürünler Ekliyor

Okulların açılmasına sayılı günler kala MediaMarkt, haftalar önce başlattığı ve öğrencilerin ihtiyaçlarına göre şekillendirdiği ‘Okula Dönüş’ kampanyasını çeşitlendiriyor.

06.09.2023 | ulasufuk

Okulların açılmasına sayılı günler kala MediaMarkt, haftalar önce başlattığı ve öğrencilerin ihtiyaçlarına göre şekillendirdiği ‘Okula Dönüş’ kampanyasını çeşitlendiriyor. İlk zilin çalacağı 11 Eylül’e kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, birçok ürün cazip fırsat ve tekliflerle satışa sunuluyor. 

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan, Türkiye’nin en geniş satış alanına sahip elektronik perakendecisi MediaMarkt, her yaştan milyonlarca öğrencinin ihtiyaçları için kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. MediaMarkt’ın kampanyası kapsamında, dizüstü bilgisayarlardan monitörlere, laptop sırt çantalarından oyuncu kulaklıklarına ve hoparlöre kadar birçok ürün cazip fırsat ve tekliflerle tüketicilerle buluşuyor. 

11 Eylül’e kadar sürecek kampanya ile;

  • Samsung M5 LS27CM501EUXUF 27″ 60Hz 4ms HDR10 FHD Akıllı Monitör 3.899 TL’den,
  • Harman Kardon Onyx Studio 7 Bluetooth Hoparlör 6.999 TL’den,
  • Lenovo IDEAPAD 1 Dizüstü Bilgisayar 8.999 TL’den,
  • Caselogic Commence 15.6” 24L Laptop Sırt Çantası 899 TL’den,
  • Steelseries Arctis Nova 1 Multi-System Oyuncu Kulaklığı 1.699 TL’den satışa sunulacak. 

MediaMarkt’ın kampanyası Türkiye genelindeki 95 mağazasında, mediamarkt.com.tr’de ve markanın mobil uygulamasında geçerli olacak.Popüler Haberler


Heyecanlı karşılaşmalarına sahne olan turnuvanın finalinde Galatasaray Espor’u 3-1 mağlup eden HOWL Espor şampiyon oldu.


Dünyanın En Geniş Kapsamlı Star Wars Koleksiyonu Galaksinin Fanları Sergisi Istanbul Sinema Müzesi’nde


Samsung Art Store kullanıcıları, Van Gogh’tan Antik Mısır’a kadar uzanan bir yelpazede sunulan 38 ünlü sanat eseri arasından seçim yapabilecek.


MediaMarkt, farklı kategorilerden sunduğu binlerce teknolojik ürüne ek olarak bu ürünlerin vazgeçilmez aksesuarlarında, 25 Eylül tarihine kadar geçerli olacak Aksesuar Kampanyası’nı başlattı.