-->
King’s Bounty: The Legend Bedava, Fırsatı Kaçırmayın!

Bildiğiniz gibi GOG mağazasında Sonbahar İndirimi Pazartesi günü başlamıştı. Geleneksel olarak CD Projekt RED, kampanya sırasında bize sürpriz ücretsiz oyunlar sunuyor.

04.09.2023 | ulasufuk

Bildiğiniz gibi GOG mağazasında Sonbahar İndirimi Pazartesi günü başlamıştı. Geleneksel olarak CD Projekt RED, kampanya sırasında bize sürpriz ücretsiz oyunlar sunuyor. İlk olarak Hero of the Kingdom II verilmişti, şimdi ise ücretsiz King’s Bounty: The Legend fırsatı kapınızı çalıyor. Ama acele etmelisiniz, çünkü son 24 saat içindeyiz.

Ücretsiz King’s Bounty: The Legend İçin Hızlı Olun! Steam mağazasında aslında 75 TL olan ancak şu an %80 indirimle sadece 15 TL’ye satılan King’s Bounty: The Legend oyununu hemen kütüphanenize eklemek için son şansınız! ‘Go to giveaway’ seçeneğine tıklayıp bir sonraki sayfada ‘Add to library’ düğmesine basmanız yeterli. Bu şekilde oyunu kalıcı olarak sahip olabilirsiniz. Şu an yazdığımızda, bu fırsattan yararlanmak için sadece 24 saatten az bir zamanınız kalmış. Eğer ‘Kütüphanemde dursun, ileride oynarım’ diyorsanız, hemen GOG mağazasına koşun!

King’s Bounty: The Legend, taktiksel sıra tabanlı savaş ve rol yapma öğelerini bir araya getiren bir macera oyunu. Oyunda, bir hazine avcısı olarak başlayıp hikaye ilerledikçe kızımızı kurtarmak ve dünyayı kurtarmak için büyük bir maceraya atılıyoruz.

Oyunda Macera ve Savaş olmak üzere iki ana bölüm bulunuyor. Macera bölümünde karakterimizi gerçek zamanlı olarak kontrol ediyor ve çatışmalara giriyoruz. Savaş bölümünde ise komutan olarak birliklerimizi taktiksel bir şekilde yöneterek çatışmalara katılıyoruz.Popüler Haberler


Büyük Finalleri İstanbul’da gerçekleştirilecek dünyanın en büyük espor turnuvalarından 2023 PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nın (PMGC) Lig Aşaması 2 Kasım’da başlıyor.


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.


Küresel teknoloji markası HONOR’un tablet serisinin en yeni üyesi HONOR Pad X9, Trusted Reviews ve PocketNow’un da aralarında yer aldığı birçok teknoloji medyası tarafından ödüle layık görüldü.


MediaMarkt, 2017 yılında Türkiye’de bir ilk olarak mağazalarında kurduğu Gamezone alanlarında tüm oyunseverleri son teknolojiyle bir araya getiriyor.