-->
HONOR PAD X9’a Trusted Reviews ve PocketNow’dan Tavsiye Ödülü

Küresel teknoloji markası HONOR’un tablet serisinin en yeni üyesi HONOR Pad X9, Trusted Reviews ve PocketNow’un da aralarında yer aldığı birçok teknoloji medyası tarafından ödüle layık görüldü.

29.09.2023 | ulasufuk

Küresel teknoloji markası HONOR’un tablet serisinin en yeni üyesi HONOR Pad X9, Trusted Reviews ve PocketNow’un da aralarında yer aldığı birçok teknoloji medyası tarafından ödüle layık görüldü.

HONOR’un bir eğlence tabletinin olmazsa olmazlarını bir araya getirdiği PAD X9, farklı kuruluşlardan “Tavsiye Ödülü” ile ödüllendirildi. Etkileyici 11,5 inç HONOR FullView ekranı, üst düzey ses deneyimi sunan altı hoparlörlü HONOR Histen ses teknolojisi, 128 GB’a kadar depolama alanı ve 7250 mAh batarya gücüne sahip olan PAD X9, eğlence amaçlı tablet arayışında olanlara üst düzey bir deneyim sunuyor.

Tüm bu özellikleriyle öne çıkan PAD X9, özellikle kendi segmentinin üzerindeki performansı ve zarif tasarımıyla hem Trusted Reviews hem de PocketNow tarafından tavsiye ödülü ile ödüllendirildi. Bu prestijli tavsiye ödülleri PAD X9’un güçlü ekranı, uzun pil ömrü, kompakt yapısı ve üstün performansını bir kez daha kanıtlıyor.Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.