-->
EA Sports UFC 5 Resmi Olarak Duyuruldu: İşte Tüm Ayrıntılar

Merhaba UFC hayranları! Müjde! Electronic Arts, EA Sports UFC 5’i PlayStation 5 ve Xbox Series için duyurdu.

09.09.2023 | ulasufuk

Merhaba UFC hayranları! Müjde! Electronic Arts, EA Sports UFC 5’i PlayStation 5 ve Xbox Series için duyurdu ve heyecanla beklenen bu oyun 27 Ekim’de piyasada olacak. Temel sürümü 69,99 dolar, Deluxe sürümü ise 99,99 dolar olarak satışa sunulacak. Şu anda oyunun dijital ön siparişleri alınmaya başlandı bile.

Oyunun İki Versiyonunda da Farklı İçerikler Bulunuyor.

Standart sürümde, oyunun temel versiyonunun yanı sıra iki alter ego, 30. yıl dönümü paketi, beş çevrimiçi Kariyer Modu XP takviyesi ve efsanevi Muhammed Ali’yi oynama şansınız bulunacak. Eğer Deluxe sürümü tercih ederseniz, temel oyunun yanı sıra üç günlük erken erişim, dövüşçüler Mike Tyson, Fedor Emelianenko ve Muhammed Ali’yi kontrol etme fırsatı sunacak. Ayrıca, Bruce Lee Paketi, dört alter ego, Origins Paketi, 30. yıl dönümü paketi ve beş çevrimiçi Kariyer Modu XP takviyesi gibi ek özellikler de sizleri bekliyor.

EA Sports UFC 5, Frostbite oyun motoruyla geliştirildi ve dövüş deneyimini maksimum gerçekçilikle sunmayı amaçlıyor. Frostbite motorunun gelişmiş işleme yetenekleri sayesinde favori dövüşçüleriniz artık daha gerçekçi bir şekilde hareket edecek.

Oyunda ayrıca yepyeni ve özgün bir hasar sistemi bulunuyor. Bu sistem sayesinde dövüşün gerçek yoğunluğunu ve stratejisini hissedebileceksiniz. Rakiplerinizi yanıltabilir, saldırıları önleyebilir ve karşı ataklara geçebilirsiniz. Her hamleniz, savunmanızı ve dayanıklılığınızı etkileyecek. Eğer çok fazla darbe alırsanız, doktorun devam edip edemeyeceğinize karar vermesi gerekecek.

Gerçekçi yapısıyla EA Sports UFC 5’i kaçırmak istemeyeceksiniz. 27 Ekim tarihini mutlaka takip edin ve dövüş dünyasının heyecanını yaşayın!

İşte Tanıtım Fragmanı:Popüler Haberler


Heyecanlı karşılaşmalarına sahne olan turnuvanın finalinde Galatasaray Espor’u 3-1 mağlup eden HOWL Espor şampiyon oldu.


Dünyanın En Geniş Kapsamlı Star Wars Koleksiyonu Galaksinin Fanları Sergisi Istanbul Sinema Müzesi’nde


Samsung Art Store kullanıcıları, Van Gogh’tan Antik Mısır’a kadar uzanan bir yelpazede sunulan 38 ünlü sanat eseri arasından seçim yapabilecek.


MediaMarkt, farklı kategorilerden sunduğu binlerce teknolojik ürüne ek olarak bu ürünlerin vazgeçilmez aksesuarlarında, 25 Eylül tarihine kadar geçerli olacak Aksesuar Kampanyası’nı başlattı.