-->
Dune: Spice Wars 1.0 Çıkış Tarihi Açıklandı!

Oyun Erken Erişim’in sonuna yaklaşırken Arrakis için yepyeni bir grup yola çıkıyor.

06.09.2023 | ulasufuk

Oyun Erken Erişim’in sonuna yaklaşırken Arrakis için yepyeni bir grup yola çıkıyor.

Dune: Shiro Games tarafından geliştirilen ve Funcom tarafından yayınlanan nihai Arrakis 4X strateji deneyimi Spice Wars, 14 Eylül’de Erken Erişimden çıkmaya hazırlanıyor. Tam sürüm, oyunun Erken Erişime girmesinden bu yana altıncı büyük içerik güncellemesini getirecek ve zengin ve politik olarak keskin House Ecaz’ı tanıtacak. Paha biçilmez baharat için savaşan toplam altı grupla birlikte, güç arayışı Arrakis’in kumları kadar öngörülemez.

Erken Erişim boyunca Dune: Spice Wars, net bir içerik yol haritası ve geri bildirime dayalı güncellemeler sayesinde büyümeye ve geliştirilmeye devam etti.

Yeni gelenler, Ecaz Hanesi, gücü bir boya fırçası gibi kullanıyor, güneş ve kum kurdunun her şeyi yuttuğu Arrakis’in düşmanca tuvalinde etkisini hızla genişletiyor. Sanat eserlerinin prestiji onlara Landsraad üzerinde benzersiz bir güç kazandırıyor ve siyasi nüfuz açısından Atreides’lerle bile başa baş mücadele etmelerini sağlıyor.

Dune: Spice Wars, gerçek zamanlı olarak oynanan, gezegensel hakimiyete ve baharatın kontrolüne giden sayısız yol içeren büyük bir strateji 4X oyunudur. Tek başınıza veya çok oyunculu olarak entrika, savaş, politika, endüstri ve kurnazlığın her türlü kombinasyonuyla üstünlüğü ele geçirin.
Frank Herbert’in bilimkurgu başyapıtı Dune, Dune’un dayandığı anlatı temelidir: Spice Wars’un dayandığı anlatı temelidir ve oyunun tasarımını lezzet ve ortamın ötesine geçerek derinlemesine bilgilendirir. Destansı kapsam, Makyavelist komplo ve acımasız arkadan bıçaklama, açık öğreticiler ve öğrenmesi kolay, ancak ustalaşması zor bir dizi sistem ve mekanik sayesinde kolayca erişilebilir olan oyunun her yönüyle parlıyor.Popüler Haberler


Heyecanlı karşılaşmalarına sahne olan turnuvanın finalinde Galatasaray Espor’u 3-1 mağlup eden HOWL Espor şampiyon oldu.


Dünyanın En Geniş Kapsamlı Star Wars Koleksiyonu Galaksinin Fanları Sergisi Istanbul Sinema Müzesi’nde


Samsung Art Store kullanıcıları, Van Gogh’tan Antik Mısır’a kadar uzanan bir yelpazede sunulan 38 ünlü sanat eseri arasından seçim yapabilecek.


MediaMarkt, farklı kategorilerden sunduğu binlerce teknolojik ürüne ek olarak bu ürünlerin vazgeçilmez aksesuarlarında, 25 Eylül tarihine kadar geçerli olacak Aksesuar Kampanyası’nı başlattı.