-->
Duke Nukem Collection 1 ve 2 Ön Siparişe Açıldı!

Duke Nukem Gerı̇ Döndü!

12.09.2023 | ulasufuk

Duke Nukem Gerı̇ Döndü!

Duke Nukem Collection 1, tüm zamanların en ufuk açıcı birinci şahıs nişancı oyunlarından birini, kendisinden önceki oyunlarla birlikte bir araya getiriyor.

Duke Nukem 3D: Total Meltdown, Duke’ün maceralarının en ünlüsünün 32-bit sürümüdür. Bu sürüm Duke Nukem Collection 1’in bir parçası olarak ilk kez yeniden piyasaya sürülüyor, bu da bu sürüme özel içeriğin ilk çıkışından bu yana ilk kez tekrar sunulduğu anlamına geliyor.

Sadece Duke Nukem 3D: Total Meltdown’da bulunan seviyeleri içeren özel bir bölümün ve en iyi oyun deneyimini sunmak için yaptığımız oyun optimizasyonlarının keyfini çıkarabilirsiniz.

Duke Nukem 1 & 2 Remastered, orijinal iki Duke Nukem 2D platform oyununun yepyeni yeniden sürümleridir. Bunlar Blaze Entertainment ekibi tarafından sıfırdan yeniden inşa edildi ve pürüzsüz kaydırma, geniş ekran desteği, geliştirilmiş çözünürlükler ve daha fazlası gibi birçok modern iyileştirme içeriyor!Popüler Haberler


Crysis 1 Remastered, Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered oyunlarını içeren Crysis Remastered Trilogy paketi, Steam’de şu an yüzde 72’lik bir indirimle sadece 46,70 TL’den satılıyor.


3D Realms ekibi, nişancı, aksiyon ve macera oyunu Phantom Fury için Steam’de heyecan verici bir demo sürümünü yayınladı.


Epic Games’in her hafta ücretsiz sunduğu oyunlar, bu hafta geçtiğimiz Perşembe günü erişime açıldı.


Prime Gaming, Amazon tarafından her ay kullanıcılarına yeni oyunlar sunan bir hizmet.