-->
7.500 TL ve Üzeri MediaMarkt Alışverişlerinizde 500 TL Değerinde MaxiPuan Kazanma Fırsatı

MediaMarkt Türkiye, Maximum Mobil ve İşCep ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında, mediamarkt.com.tr veya Türkiye genelindeki 95 mağazadan yapılacak alışverişler için özel bir fırsat sunuyor.

05.09.2023 | ulasufuk

MediaMarkt Türkiye, Maximum Mobil ve İşCep ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında, mediamarkt.com.tr veya Türkiye genelindeki 95 mağazadan yapılacak alışverişler için özel bir fırsat sunuyor. 10 Eylül’e kadar geçerli olan kampanya ile tüketiciler, tek seferde 7.500 TL ve üzeri ilk alışverişlerde 500 TL değerinde MaxiPuan kazanıyor.

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan, Türkiye’nin en geniş satış alanına sahip elektronik perakendecisi MediaMarkt, mediamarkt.com.tr’de ve mağazalarında sunduğu avantajları genişletiyor. Buna göre tüketiciler, 10 Eylül’e kadar tek seferde yapacakları 7.500 TL ve üzeri alışverişlerde 500 TL MaxiPuan kazanacak. 

Tüketicilerin kampanyadan faydalanabilmesi için, Maximum Mobil veya İşcep uygulamasındaki ilgili bölümden ‘‘KATIL’’ butonuna tıklaması yeterli oluyor. Puanlar; kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta 17 Ekim tarihinde yüklenecekken, son kullanma tarihi ise 30 Kasım 2023 olacak.Popüler Haberler


Büyük Finalleri İstanbul’da gerçekleştirilecek dünyanın en büyük espor turnuvalarından 2023 PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nın (PMGC) Lig Aşaması 2 Kasım’da başlıyor.


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.


Küresel teknoloji markası HONOR’un tablet serisinin en yeni üyesi HONOR Pad X9, Trusted Reviews ve PocketNow’un da aralarında yer aldığı birçok teknoloji medyası tarafından ödüle layık görüldü.


MediaMarkt, 2017 yılında Türkiye’de bir ilk olarak mağazalarında kurduğu Gamezone alanlarında tüm oyunseverleri son teknolojiyle bir araya getiriyor.