-->
Stumble Guys, PS5 ve PS4 İçin Onaylandı

Geliştirici Scopely, free-to-play battle royale oyunu Stumble Guys’ın PlayStation 5 ve PlayStation 4’e geleceğini duyurdu.

22.08.2023 | ulasufuk

Geliştirici Scopely, free-to-play battle royale oyunu Stumble Guys’ın PlayStation 5 ve PlayStation 4‘e geleceğini duyurdu. Oyunun Xbox Series ve Xbox One sürümleri daha önceden onaylanmıştı.

Konsol sürümleri için ön kayıt yaptıran kullanıcılar, “Karat Crusher”, “Pow Footsteps” ve “Punch Emote” oyun içi öğelerin yanı sıra erken beta erişimi alacaklar. Kullanıcılar, oyunu PlayStation Store üzerinden de istek listesine ekleyebiliyor .

Stumble Guys şu anda PC için Steam üzerinden , iOS için App Store üzerinden ve Android için Google Play üzerinden kullanılabilir .Popüler Haberler


NVIDIA Omniverse, Evrensel Sahne Tanımı (OpenUSD) için hızlandırma ve üç yeni masaüstü iş istasyonu Ada Nesli GPU’ya yönelik önemli güncellemeleri ele aldı.


Razercon 2023, Çığır Açan Duyurular Ve Özel Ortaklıklarla Küresel Oyun Topluluğunu Canlandırıyor


Samsung Electronics Türkiye, 22-24 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Gaming İstanbul Fuarı’na oyunseverleri davet ediyor.


Yılın en lezzetli etkinliklerinden biri olan Ankara Coffee Festivali, 22-24 Eylül tarihleri arasında MediaMarkt ana sponsorluğunda gerçekleşiyor.