-->
PUBG:BATTLEGROUNDS 30 Ağustos Kupası Başlıyor

60.000 TL ödül havuzlu turnuvada Türkiye’nin en iyi PUBG takımları mücadele edecek

28.08.2023 | ulasufuk

60.000 TL ödül havuzlu turnuvada Türkiye’nin en iyi PUBG takımları mücadele edecek

PUBG: BATTLEGROUNDS 30 Ağustos Kupası için geri sayım başladı! Tüm oyunculara açık olan turnuvaya ayrıca ülkemizin en iyi PUBG takımları da katılıyor olacak.

Paycell’in sponsorluğunda, PUBG: BATTLEGROUNDS ve eSports360 iş birliği ile hayata geçen Paycell 30 Ağustos Kupası, Açık Elemeler ve Büyük Final olarak 2 turda tamamlanacak. Turnuvanın Açık Elemeler ayağı 28 – 29 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek ve her gün 5 takım olmak üzere toplam 10 takım elemeler sonunda Büyük Finale yükselme şansını elde etmiş olacak.  28-29 Ağustos’ta gerçekleşecek Açık Elemeler ve 30 Ağustos’ta düzenlenecek

60.000 TL’lik Ödül Havuzu

Paycell’in sponsorluğunda gerçekleşen 30 Ağustos Kupası turnuvasının toplam ödül havuzu 60.000 TL. Ödül havuzunun dağılımı ise şöyle:

  • Birinci takım: 25.000 TL
  • İkinci takım: 15.000 TL
  • Üçüncü takım: 8.000TL
  • Dördüncü takım: 4.000TL
  • Beşinci takım: 3.000TL
  • Altıncı takım: 2.500TL
  • Yedinci takım: 1.500TL
  • Sekizinci takım: 1.000TL

TÜRKİYE’NİN EN İYİ TAKIMLARI BU TURNUVADA

Paycell 30 Ağustos Kupası’nın heyecan verici bir diğer nokta da Türkiye’nin en iyi altı PUBG takımının davetli olması. BBL Esports, FUT Esports, Digital Athletics, HOWL Esports, Orgless ve PUBG Global Series 2’nin EMEA elemelerinde gösterdikleri üstün performansın ardından Riyad’da düzenlenen turnuvada mücadele ederek bizi uluslararası arenada da başarıyla temsil etmeye devam eden Sarvem Esports, turnuvanın adrenalini yükseltmek için geliyor!

Maçların geçeceği haritalar arasında geçtiğimiz günlerde PUBG: BATTLEGROUNDS’a tozu dumana katarak gelen 25.1 güncellemesiyle birlikte kum fırtınalarına merhaba diyen Miramar haritası da bulunuyor. Ayrıca KRAFTON ve Aston Martin işbirliğiyle yine bu güncellemede oyunda yerlerini alan muhteşem Aston Martin kozmetiklerini de maçlarda görmeniz olası.

Bu mücadeleyi Türkiye’nin önde gelen PUBG: BATTLEGROUNDS sunucularından Utku “Utimikk” Taşyürek, Timur “Timurleng” Günay aktaracak ve Özgür “root” Alagül de keyifli yorumları ile dahil olacak. Popüler Haberler


Crysis 1 Remastered, Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered oyunlarını içeren Crysis Remastered Trilogy paketi, Steam’de şu an yüzde 72’lik bir indirimle sadece 46,70 TL’den satılıyor.


3D Realms ekibi, nişancı, aksiyon ve macera oyunu Phantom Fury için Steam’de heyecan verici bir demo sürümünü yayınladı.


Epic Games’in her hafta ücretsiz sunduğu oyunlar, bu hafta geçtiğimiz Perşembe günü erişime açıldı.


Prime Gaming, Amazon tarafından her ay kullanıcılarına yeni oyunlar sunan bir hizmet.