-->
Persona 3 Reload Türkçe Desteğiyle Geliyor, Efsane Canlanıyor!

ATLUS’un Gözde Oyunu Persona 3 Reload Türkçe Dil Desteğiyle Geliyor: Detaylar Belli Oldu!

24.08.2023 | ulasufuk

ATLUS’un Gözde Oyunu Persona 3 Reload Türkçe Dil Desteğiyle Geliyor: Detaylar Belli Oldu!

Oyun dünyasının sevilen Japon rol yapma oyunu Persona 3 Reload, beklenen duyurusunu gerçekleştirdi. ATLUS tarafından yapılan açıklamaya göre, bu heyecan verici yapım dünya çapında 2 Şubat 2024 tarihinde kapılarını aralayacak. PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC sahipleri bu tarihten itibaren kendi platformlarında oyunun keyfini çıkarabilecekler. Oyun aynı zamanda Xbox Game Pass üyeleri için de sürpriz bir şekilde hizmete sunulacak.

Dijital ön siparişlerin ise hali hazırda başladığı müjdeli haberi duyuran ATLUS, oyuncuları heyecanlandırmaya devam ediyor. Persona 3 Reload’ın yepyeni özelliklerle ve görsel güncellemelerle dolu bir deneyim sunacağı belirtilirken, özellikle Türkçe dil desteğinin eklenmiş olması da ülkemiz oyuncularını sevindiren bir haber oldu.Popüler Haberler


Büyük Finalleri İstanbul’da gerçekleştirilecek dünyanın en büyük espor turnuvalarından 2023 PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nın (PMGC) Lig Aşaması 2 Kasım’da başlıyor.


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.


Küresel teknoloji markası HONOR’un tablet serisinin en yeni üyesi HONOR Pad X9, Trusted Reviews ve PocketNow’un da aralarında yer aldığı birçok teknoloji medyası tarafından ödüle layık görüldü.


MediaMarkt, 2017 yılında Türkiye’de bir ilk olarak mağazalarında kurduğu Gamezone alanlarında tüm oyunseverleri son teknolojiyle bir araya getiriyor.