-->
Nicki Minaj, Artık Call of Duty: Modern Warfare II ve Call of Duty: Warzone Oyunlarında Sahnede!

Söylenildiği gibi, Nicki Minaj artık Call of Duty evreninin renkli bir parçası haline geldi.

28.08.2023 | ulasufuk

Söylenildiği gibi, Nicki Minaj artık Call of Duty evreninin renkli bir parçası haline geldi. Ünlü sanatçı, Call of Duty: Modern Warfare II ve Call of Duty: Warzone oyunlarında pembe bir esinti sunarak dikkatleri üzerine çekiyor. Nicki Minaj sadece Call of Duty markasının tarihinde kendi adını taşıyan ilk kadın operatör olmakla kalmıyor, aynı zamanda birinci şahıs nişancı türündeki oyunlarda bugüne dek görülen en yüksek topuklu ayakkabılarla savaş alanına adım atıyor. Endişelenmeyin, bu topukların bile bir amacı var.

Minaj, bu topuklu ayakkabıları özellikle rakibinin sırtına atlayarak kullanıyor. Bu sivri stilettoları kullanarak düşmanının bel ve boyun bölgelerine ölümcül darbeler indiriyor. Diğer özel bitirici hareketler arasında etkileyici bir karate darbesi ve dönerek atılan bir tekme bulunuyor. Eğer Minaj’ın gücüyle yüzleşmek isterseniz, gerçekçi olmak gerekirse en iyi seçenek, oyunda karşısında oynamak ve yenilmektir.

Minaj için hazırlanan operatör paketi ve izleyici paketi, “The Baddest” adlı yeni bir saldırı tüfeği ile “Super Freaky” adlı bir pompalı tüfek içeriyor. Her ikisi de “Bryson” adıyla anılıyor ve karakteristik pembe renge sahipler. Minaj’ın ateş ettiği yüzeylerde bıraktığı pembe sıçramalar, düşmanlarını Pepto Bismol rengi ve konfeti patlamasıyla sonuçlanacak bir şekilde dönüştürüyor. Diğer kozmetik öğeler arasında, Minaj temalı bir yükleme ekranı, hareketli bir amblem ve “Nicki Whip” adlı bir araç kaplaması yer alıyor.

Aşağıdaki görselde de belirtildiği gibi ve Call of Duty: Modern Warfare II oyununun diğer kozmetik öğeleri gibi, bu özel içerikler 10 Kasım 2023’te piyasaya sürülecek Call of Duty: Modern Warfare III oyununda da kullanılabilecek. Nicki Minaj, Call of Duty: Warzone ve Call of Duty: Modern Warfare II oyunlarında, hip-hop tarzının 50. yıl kutlamaları kapsamında yer alacak ve Snoop Dogg ve 21 Savage gibi diğer ünlü sanatçı operatörlerine katılacak. Şu an için Nicki Minaj ve Snoop Dogg’un özelleştirme içerikleri, Call of Duty oyunlarının iç mağazasından temin edilebilecek.

İşte Tanıtım Videosu:Popüler Haberler


Heyecanlı karşılaşmalarına sahne olan turnuvanın finalinde Galatasaray Espor’u 3-1 mağlup eden HOWL Espor şampiyon oldu.


Dünyanın En Geniş Kapsamlı Star Wars Koleksiyonu Galaksinin Fanları Sergisi Istanbul Sinema Müzesi’nde


Samsung Art Store kullanıcıları, Van Gogh’tan Antik Mısır’a kadar uzanan bir yelpazede sunulan 38 ünlü sanat eseri arasından seçim yapabilecek.


MediaMarkt, farklı kategorilerden sunduğu binlerce teknolojik ürüne ek olarak bu ürünlerin vazgeçilmez aksesuarlarında, 25 Eylül tarihine kadar geçerli olacak Aksesuar Kampanyası’nı başlattı.