-->
Naruto x Boruto: Ultimate Ninja Storm CONNECTIONS 17 Kasım’da Dünya Çapında Çıkıyor

Yayıncı Bandai Namco ve geliştirici CyberConnect2, Naruto x Boruto: Ultimate Ninja Storm CONNECTIONS’ın 16 Kasım’da Japonya’da ve 17 Kasım’da da tüm dünyada

22.08.2023 | ulasufuk

Yayıncı Bandai Namco ve geliştirici CyberConnect2, Naruto x Boruto: Ultimate Ninja Storm CONNECTIONS‘ın 16 Kasım’da Japonya’da ve 17 Kasım’da da tüm dünyada PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için Steam aracılığıyla çıkış yapacağını duyurdu.

Dijital ön siparişler şu anda PlayStation ve Xbox platformlarında, daha sonraki bir tarihte ise Switch ve PC’de mevcut olacak.

Oyunun kara topluluğundan üç yeni oynanabilir dövüşçünün (Boro, Delta ve Koji Kashin) yer aldığı yeni videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.Popüler Haberler


Heyecanlı karşılaşmalarına sahne olan turnuvanın finalinde Galatasaray Espor’u 3-1 mağlup eden HOWL Espor şampiyon oldu.


Dünyanın En Geniş Kapsamlı Star Wars Koleksiyonu Galaksinin Fanları Sergisi Istanbul Sinema Müzesi’nde


Samsung Art Store kullanıcıları, Van Gogh’tan Antik Mısır’a kadar uzanan bir yelpazede sunulan 38 ünlü sanat eseri arasından seçim yapabilecek.


MediaMarkt, farklı kategorilerden sunduğu binlerce teknolojik ürüne ek olarak bu ürünlerin vazgeçilmez aksesuarlarında, 25 Eylül tarihine kadar geçerli olacak Aksesuar Kampanyası’nı başlattı.