-->
Gran Turismo İzleyicilerine Motul Sürprizi!

Dünyanın lider madeni yağ üreticilerinden Motul, NISMO iş birliği ile Gran Turismo’nun gösterime giren heyecan dolu yeni filminde motorsporları tutkunlarının karşısına çıkıyor.

31.08.2023 | ulasufuk

Dünyanın lider madeni yağ üreticilerinden Motul, NISMO iş birliği ile Gran Turismo’nun gösterime giren heyecan dolu yeni filminde motorsporları tutkunlarının karşısına çıkıyor. Sıkı bir PlayStation oyuncusu Jann Mardenborough’un gerçek bir otomobille yarışarak, pistlerden podyuma uzanan başarı hikayesini konu edinen film ve NISMO iş birliğiyle ilgili konuşan Motul Türkiye Pazarlama Müdürü Özge Bodur Karakaş “Büyük bir hayali gerçekleştiren genç bir pilotun hayatının parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Motul, hepimizin hayranlıkla izlediği yarış otomobillerinde kullanılan motor yağlarının, otomobil sahiplerinin kendi otomobillerinde de kullanmasını sağlıyor. Motul’ü farklı kılan da bu. Bu yüzden çok seviliyor.” dedi. Tüm Türkiye’de vizyona giren filmde Motul Cineverse iş birliği ile Gran Turismo’nun bilet alımlarında ise seyircileri Motul’ün sürpriz hediyesi bekliyor olacak. Popüler Haberler


Crysis 1 Remastered, Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered oyunlarını içeren Crysis Remastered Trilogy paketi, Steam’de şu an yüzde 72’lik bir indirimle sadece 46,70 TL’den satılıyor.


3D Realms ekibi, nişancı, aksiyon ve macera oyunu Phantom Fury için Steam’de heyecan verici bir demo sürümünü yayınladı.


Epic Games’in her hafta ücretsiz sunduğu oyunlar, bu hafta geçtiğimiz Perşembe günü erişime açıldı.


Prime Gaming, Amazon tarafından her ay kullanıcılarına yeni oyunlar sunan bir hizmet.