-->
Jagged Alliance 3 Demosu Yayınlandı

Jagged Alliance 3 için Övgü Dolu Bir Fragman ve Oynanabilir Demosu Yayınlandı

27.07.2023 | ulasufuk

Jagged Alliance 3 için Övgü Dolu Bir Fragman ve Oynanabilir Demosu Yayınlandı

Sofya, Bulgaristan / Viyana, Avusturya, 27 Temmuz 2023: İki hafta önce, Jagged Alliance 3 oyun dünyasına hızlı bir giriş yaptı ve binlerce oyuncunun heyecanla Grand Chien’i özgürleştirmek için harekete geçmek istediği bir oyun haline geldi. Haemimont Games ve THQ Nordic, tam bir gurur ve rahatlama içinde, mükemmel bir denge yakaladığımız görünüyor. 20 Temmuz itibarıyla Steam incelemelerinin etkileyici bir %84’ü olumlu tepkileri yansıtırken, oyun Metacritic.com’da 81 puanla eleştirmenlerden büyük övgü topladı.

Oyunu ustalaşma yolunda yüzlerce içerik oluşturucusunun bu deneyime dâhil olmalarını görmek bizi gerçekten mutlu etti ve çeşitli platformlardan gelen olumlu geri bildirimlerle şaşkınlık içindeyiz. Bu vesileyle içten bir şekilde teşekkür etmek istiyoruz: Jagged Alliance 3 dünyasına şimdiden dalan herkese teşekkürler!

Henüz oynamamış olanlar için ise heyecanla duyuruyoruz ki Steam’de ücretsiz oynanabilir bir demo mevcut. Bu demo, oyuncuların oyunun başlangıç bölgesi olan Ernie Adası’nı keşfetmelerine olanak tanıyacak.

Demoyu buradan deneyin: https://store.steampowered.com/app/2386860

Tekrar teşekkür ediyor, sadık oyuncularımıza ve destekçilerimize içtenlikle minnettarız. Sizlerin coşkusu ve teşvikleri, olağanüstü oyun deneyimleri sunma tutkumuzu besliyor. Jagged Alliance 3’teki bu heyecan verici macerada güçlerimizi birleştirelim!

Basının oyun hakkındaki düşüncelerini görmek için övgü fragmanını buradan izleyebilirsiniz: Jagged Alliance 3 | için yayımlanan Övgü Dolu Fragman

Buradan sipariş verebilirsiniz: Steam: https://thqn.net/ja3-steam Gog.com: https://thqn.net/ja3-gog

Ayrıca web sitemizi ziyaret ederek tüm Sözleşmeli Askerlerimizi inceleyebilirsiniz – hemen göz atın: https://www.jaggedalliance.com/Popüler Haberler


NVIDIA Omniverse, Evrensel Sahne Tanımı (OpenUSD) için hızlandırma ve üç yeni masaüstü iş istasyonu Ada Nesli GPU’ya yönelik önemli güncellemeleri ele aldı.


Razercon 2023, Çığır Açan Duyurular Ve Özel Ortaklıklarla Küresel Oyun Topluluğunu Canlandırıyor


Samsung Electronics Türkiye, 22-24 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Gaming İstanbul Fuarı’na oyunseverleri davet ediyor.


Yılın en lezzetli etkinliklerinden biri olan Ankara Coffee Festivali, 22-24 Eylül tarihleri arasında MediaMarkt ana sponsorluğunda gerçekleşiyor.