-->
EA Sports ve CONMEBOL, EA SPORTS FC İçin Uzun Süreli Bir Anlaşma İmzaladı

EA Sports ve CONMEBOL anlaşmasının yenilenmesiyle birlikte kadınlar Libertadores kupasının da dahil olduğu CONMEBOL ligi FC’de yer alacak.

08.06.2023 | ulasufuk

EA Sports ve CONMEBOL anlaşmasının yenilenmesiyle birlikte kadınlar Libertadores kupasının da dahil olduğu CONMEBOL ligi FC’de yer alacak.

Güney Amerika’daki dünyanın en eski kıtasal futbol federasyonu ve futbol yönetim organı olan CONMEBOL ve EA Sports, uzun yıllar sürecek olan, tarihi olarak nitelendirilebilecek bir ortaklık anlaşması duyurdu. Bu ortaklıkla birlikte CONMEBOL, EA Sports’un resmi spor oyunu ortağı haline geldi. Yapılan anlaşma, Güney Amerika’daki futbol fanatiklerinin CONMEBOL Libertadores, CONMEBOL Sudamericana, CONMEBOL Recopa ve CONMEBOL eLibertadores gibi liglerle eşsiz bir tecrübe yaşamalarını sağlayacak.

EA SPORTS FC Marka Başkan Yardımcısı David Jackson, “Oyunun temelinde yer alan özgünlük, EA SPORTS FC oyuncu deneyiminin merkezinde yer alıyor ve CONMEBOL ile yenilenen ortaklıkla birlikte, Güney Amerika futbolunu büyük bir coşkuyla kutluyoruz” dedi ve ekledi: “Federasyon ortaklarımız, dünya çapındaki taraftarlar için yenilikçi ve gelişen bir futbol platformu oluşturmanın en önemli aktörleri ve CONMEBOL’un futbolun geleceğine ilişkin vizyonumuzu EA SPORTS FC ile geliştireceğine inanıyoruz.”

CONMEBOL Ticaret ve Pazarlama Direktörü Juan Emilio Roa ise, “EA SPORTS ile ortaklığımızın yenilendiğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Onların desteği, futbol karşılaşmalarına erişimi küresel ölçekte genişletmede etkili olacak” sözlerine yer verdi.

EA SPORTS, aynı zamanda CONMEBOL kadınlar Libertadores kupasının resmi sponsoru olarak Güney Amerika’da futbolda cinsiyet eşitliğini teşvik etme yolunda önemli bir adım atmayı planlıyor ve kadın futbolunu destekleme konusundaki kararlılığının altını çiziyor.

Temmuz ayında yapılacak olan detaylı tanıtımdan önce kulübe katılmak ve EA SPORTS FC hakkında daha fazla bilgi almak için bu adresten kayıt olabilirsiniz.

En son haberler ve duyurulardan haberdar olmak içinse TwitterInstagram ve YouTube kanallarından EA SPORTS’u takip edebilirsiniz.Popüler Haberler


NVIDIA Omniverse, Evrensel Sahne Tanımı (OpenUSD) için hızlandırma ve üç yeni masaüstü iş istasyonu Ada Nesli GPU’ya yönelik önemli güncellemeleri ele aldı.


Razercon 2023, Çığır Açan Duyurular Ve Özel Ortaklıklarla Küresel Oyun Topluluğunu Canlandırıyor


Samsung Electronics Türkiye, 22-24 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Gaming İstanbul Fuarı’na oyunseverleri davet ediyor.


Yılın en lezzetli etkinliklerinden biri olan Ankara Coffee Festivali, 22-24 Eylül tarihleri arasında MediaMarkt ana sponsorluğunda gerçekleşiyor.