-->
Diablo IV ve Ratchet & Clank: Rift Apart DLSS 3 Desteğiyle Geliyor

NVIDIA’nın devrim niteliğindeki teknolojisi DLSS, desteklediği 300’den fazla oyunla gün geçtikçe büyümeye devam ediyor.

08.06.2023 | ulasufuk

NVIDIA’nın devrim niteliğindeki teknolojisi DLSS, desteklediği 300’den fazla oyunla gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Bu hafta Tower of Fantasy DLSS 3 sürümüne güncellendi ve Sony, DLSS 3, ışın izleme, Reflex ve DLAA destekli Ratchet & Clank: Rift Apart’ın 26 Temmuz tarihinde çıkacağını duyurdu, ayrıca Diablo IV de bu hafta tüm dünyada çıkışını yapacak. 

Bunların yanı sıra, Wild Hearts, Wo Long: Fallen Dynasty, Alone In The Dark Prologue gibi oyunlar artık DLSS 2 tarafından destekleniyor (çıktığında Alone In The Dark’ın tam sürümü de desteklenecek). Böylece, GeForce RTX sahipleri oynadıkları oyunlarda muazzam bir peformans ve görüntü kalitesine ulaşabilecek. 

Diablo IV sizlerle!

Diablo Serisi ve NVIDIA birbirleri için yaratıldı. NVIDIA DLSS 3, NVIDIA DLSS 2, NVIDIA DLAA ve NVIDIA Reflex destekleri sayesinde siz de GeForce RTX ekran kartlarını kullanarak Diablo IV’de maksimum oyun deneyimini yaşayabilirsiniz. Ayrıca GeForce RTX kullanan oyuncular, oyuna gelecek ışın izleme efektlerinde mümkün olan en hızlı kare hızı elde edilebiliyor

Ratchet & Clank: Rift Apart, 26 Temmuz’da DLSS 3, Işın İzleme ve Çok Daha Fazlasıyla

Ratchet & Clank serisi geçtiğimiz günlerde 20. yıl dönümünü kutladı. 26 Temmuz tarihinde PC oyuncuları, eleştirmenlerce beğenilen Ratchet & Clank: Rift Apart’ın PC sürümü ile ilk kez serinin aksiyonunu ve mizahını deneyimleyebilecek. 

Nixxes, Sony Interactive Entertainment’ın diğer oyunlarını PC’ye başarılı bir şekilde taşımalarından elde ettikleri deneyimi kullanarak Ratchet & Clank: Rift Apart’ı teknoloji açısından muhteşem bir deneyim haline getiriyor ve PC oyuncularına sistemlerinin tüm gücünden yararlanan muazzam bir tecrübe sunuyor. Bu teknolojiler arasında DLSS 3, DLSS 2, DLAA, Reflex ve ışın izleme bulunuyor.  

Sony’nin yayınladığı oyun fragmanına buradan ulaşabilirsiniz. 

DLSS Oyunları

Çıkan ve çıkması beklenen yeni DLSS oyunlarıyla gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Oyunlardan bazıları şöyle: 

 
 İlgili Linkler: 

GeForce’daki Güncel DLSS Haberleri:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/diablo-iv-dlss-3-out-now-ratchet-and-clank-rift-apart-july-26

GeForce’daki DLSS Oyunlarının Listesi:

https://www.nvidia.com/en-gb/geforce/news/nvidia-rtx-games-engines-apps/

Diablo IV DLSS 3 Çıkışı Haberi:

https://www.nvidia.com/en-gb/geforce/news/diablo-iv-dlss-3-reflex-rtx/

(video) Diablo IV | NVIDIA DLSS 3 Oyun Kaydı:

(video) Ratchet & Clank: Rift Apart trailerı:Popüler Haberler


Crysis 1 Remastered, Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered oyunlarını içeren Crysis Remastered Trilogy paketi, Steam’de şu an yüzde 72’lik bir indirimle sadece 46,70 TL’den satılıyor.


3D Realms ekibi, nişancı, aksiyon ve macera oyunu Phantom Fury için Steam’de heyecan verici bir demo sürümünü yayınladı.


Epic Games’in her hafta ücretsiz sunduğu oyunlar, bu hafta geçtiğimiz Perşembe günü erişime açıldı.


Prime Gaming, Amazon tarafından her ay kullanıcılarına yeni oyunlar sunan bir hizmet.