-->
The Witcher 3: Wild Hunt Satışları 50 Milyonu Aştı

Geliştirici CD Projekt RED, The Witcher 3: Wild Hunt’ın Q1 2023 için hazırladığı konsolide mali raporunda toplam satışlarının

30.05.2023 | ulasufuk

Geliştirici CD Projekt RED, The Witcher 3: Wild Hunt’ın Q1 2023 için hazırladığı konsolide mali raporunda toplam satışlarının 50 milyonu aştığını duyurdu.

The Witcher, The Witcher 2: Assassins of Kings ve The Witcher 3: Wild Hunt ‘ı içeren The Witcher serisinin bir bütün olarak toplam satışı 75 milyonu aştı.

The Witcher 3: Wild Hunt şu anda PlayStation 5Xbox SeriesPlayStation 4Xbox OneSwitch ve PC için Steam , Epic Games Store ve GOG aracılığıyla mevcut durumda.Popüler Haberler


Heyecanlı karşılaşmalarına sahne olan turnuvanın finalinde Galatasaray Espor’u 3-1 mağlup eden HOWL Espor şampiyon oldu.


Dünyanın En Geniş Kapsamlı Star Wars Koleksiyonu Galaksinin Fanları Sergisi Istanbul Sinema Müzesi’nde


Samsung Art Store kullanıcıları, Van Gogh’tan Antik Mısır’a kadar uzanan bir yelpazede sunulan 38 ünlü sanat eseri arasından seçim yapabilecek.


MediaMarkt, farklı kategorilerden sunduğu binlerce teknolojik ürüne ek olarak bu ürünlerin vazgeçilmez aksesuarlarında, 25 Eylül tarihine kadar geçerli olacak Aksesuar Kampanyası’nı başlattı.