-->
After Us’tan ‘Gameplay’ Videosu

Yayıncı Private Division ve geliştirici Piccolo Studio, macera platform oyunu After Us için yeni bir oynanış videosu yayınladı.

03.05.2023 | ulasufuk

Yayıncı Private Division ve geliştirici Piccolo Studio, macera platform oyunu After Us için yeni bir oynanış videosu yayınladı.

PlayStation 5Xbox Series ve PC (Steam) için 23 Mayıs’ta çıkacak oyunun videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:Popüler Haberler


Büyük Finalleri İstanbul’da gerçekleştirilecek dünyanın en büyük espor turnuvalarından 2023 PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nın (PMGC) Lig Aşaması 2 Kasım’da başlıyor.


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.


Küresel teknoloji markası HONOR’un tablet serisinin en yeni üyesi HONOR Pad X9, Trusted Reviews ve PocketNow’un da aralarında yer aldığı birçok teknoloji medyası tarafından ödüle layık görüldü.


MediaMarkt, 2017 yılında Türkiye’de bir ilk olarak mağazalarında kurduğu Gamezone alanlarında tüm oyunseverleri son teknolojiyle bir araya getiriyor.