-->
SUPER BOMBERMAN R 2, Eylül’de Çıkıyor! 

KABOOM: SUPER BOMBERMAN R 2, Tüm Dünyada Aynı Anda 14 Eylül’de* Yayınlanacak!

11.04.2023 | ulasufuk

KABOOM: SUPER BOMBERMAN R 2, Tüm Dünyada Aynı Anda 14 Eylül’de* Yayınlanacak!

Oyuncular Bomba Gibi Eğlenmek İçin Hemen Ön Sipariş Verebilir!
 Yeni 1’e 15 “Kale” Savaş Moduyla Partilerinizin Heyecanı Katlanacak

Konami Digital Entertainment B.V. bugün, serideki en fazla oynanış içeriğine sahip bomba gibi parti oyunu SUPER BOMBERMAN R 2’nin (SBR2) 14 Eylül’de* dünya çapında satışa sunulacağını duyurdu. Galaksiyi hain Karanlık Ay’dan kurtarmak için yepyeni tek oyunculu maceraya dalın ya da SBR2‘nin yeni Savaş Modu ile arkadaş ortamlarınızı daha da eğlenceli hale getirmek için Bomberman Brothers’a katılın!

Oyunseverler bugün itibarıyla oyunu ön sipariş verebiliyor. Ayrıca SBR2‘den ilham alan yepyeni ürünler için Resmi Konami Mağazasını ziyaret etmeyi unutmayın.

* Dijital sürüm 13 Eylül’de, fiziksel sürüm 14 Eylül’den itibaren yayınlanacaktır

Fragman: https://youtu.be/K_hHy2x_itA

SAVAŞ MODLARI:

  • Kale: Bu yepyeni, saldırıya karşı savunma temalı savaş modunda çevrimiçi olarak 1’e 15 asimetrik maçlarda savaşın! Savunma yapacak oyuncu, hücumu yavaşlatmak için bir harita oluşturmak ve savunma tuzakları yerleştirmek durumundadır. Bunu yaparken farklı arazi seçenekleri, duvar yerleşimleri, savunma hileleri ve “Ellons” adı verilen yeni karakter türlerinin yardımına başvurabilir. Saldıran tarafsa tüm hazine sandıklarına ulaşmak ve kazanmak için savunma yapan oyuncunun engellerini patlatmalıdır.
  • Battle 64: Bu battle royal klasiğinde ayakta kalan son oyuncu olmak için mücadele edeceksiniz. Bu kaotik modda 64 oyuncu yer alır ancak yalnızca biri galip gelebilir.
  • Grand Prix: Kristaller için yarışın ve diğer oyuncuları alt edin. Bu oyun modunda takım savaşları eğlenceli bir curcunadır.
  • Standart: SUPER BOMBERMAN R 1 ve SUPER BOMBERMAN ONLINE’ın sevilen klasik savaş modu geri dönüyor.

Yeni savaş aşamaları oluşturun, oynayın ve paylaşın!

“Sahne Düzenleyici” (Stage Editor), oyuncuların kendi aşamalarını oluşturmaları ve yeni “Kale” Savaş Modunda başkalarının oynaması için çevrimiçi olarak paylaşmaları için güçlü ve yeni bir araçtır. Bu mod sayesinde keşfedilip alt edilecek yeni ve farklı SBR2 haritalarının sayısı sınırsız olacak!

8 Bomberman Brothers ve yeni arkadaşları Ellons’ın hikayesi!

Kara Ay yıldız gemisi, ziyaret ettiği gezegenlerdeki şehirleri yok ederek galaksiyi kasıp kavurur. Tehdit evrende bir kez daha belirirken, 8 Bombacı Kardeş ve yeni arkadaşları Ellonlar evreni kurtarabilecek ve barışı sağlayabilecek mi?

SBR2 çapraz platform oynanışa izin verecek ve PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S Xbox One, Steam® ve Nintendo Switch™’ platformlarında piyasaya sürülecek

SBR2 hakkında diğer ayrıntılar ve bilgiler için adresimiz https://www.konami.com/games/bomberman/r2/eu/en/Popüler Haberler


Razercon 2023, Çığır Açan Duyurular Ve Özel Ortaklıklarla Küresel Oyun Topluluğunu Canlandırıyor


Samsung Electronics Türkiye, 22-24 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Gaming İstanbul Fuarı’na oyunseverleri davet ediyor.


Yılın en lezzetli etkinliklerinden biri olan Ankara Coffee Festivali, 22-24 Eylül tarihleri arasında MediaMarkt ana sponsorluğunda gerçekleşiyor.


İster klasik ve zarif tasarımı ister spor tasarımı tercih edin, size uygun bir model mutlaka HUAWEI akıllı saatleri arasında var.