-->
Bayramda tatilinde oynamanız gereken 5 oyun

Bayram tatillinde mutlaka oyanamanız gereken 5 oyunu sizler için listeledik. Peki, bayram tatilleri kaç gün oldu? öğrenciler için resmi tatil günü kaç gün

10.04.2023 | ulasufuk

Bayram Tatili Kaç Gün Oldu?

Bu yıl , Ramazan Bayramı 3 gün sürecektir. Ramazan Bayramı, Türkiye’de kamu çalışanları ve öğrenciler için resmi tatil günleridir. Bu yıl Ramazan Bayramı tatili 21-23 Nisan tarihleri arasında yapılacak ve 3 gün sürecektir. Tatil süresi, Ramazan Bayramı’nın tarihsel, dini ve kültürel önemine bağlı olarak değişebilir. Ancak genellikle tatil süresi 3-4 gün arasındadır.

Bayramda tatilinde oynamanız gerek 5 oyun

  • Grand Theft Auto V: GTA serisi, açık dünya oyunlarının öncülerinden biridir ve GTA V de bu geleneği devam ettiriyor. Oyuncular, Los Santos adlı bir şehirde maceraya atılıyor ve özgürce dolaşarak çeşitli görevleri tamamlıyor. GTA V, oynanışı, hikayesi ve grafikleriyle öne çıkıyor.
GTA V
  • Red Dead Redemption 2: Rockstar Games’in bir diğer başarılı yapımı olan Red Dead Redemption 2, vahşi batı temasını ele alıyor. Oyuncular, Arthur Morgan adlı bir kovboyu yönetiyor ve çeşitli görevleri tamamlarken vahşi doğanın içinde hayatta kalmaya çalışıyorlar. Oyun, atmosferi ve hikayesiyle oyuncuları içine çekiyor.
Red Dead Redemption 2
  • The Last of Us Part II: The Last of Us Part II, post-apokaliptik bir dünyada geçiyor ve oyuncular, Ellie adlı genç bir kızı yönetiyor. Oyuncular, zombiye dönüşmüş insanlarla mücadele ediyor ve hayatta kalmaya çalışıyor. Oyun, hikayesi ve karakter gelişimiyle öne çıkıyor.
The Last of Us Part II
  • God of War: God of War serisi, Yunan mitolojisine dayanıyor ve Kratos adlı bir savaşçının hikayesini anlatıyor. Son oyun olan God of War, Kuzey mitolojisine odaklanıyor ve Kratos, oğlu Atreus ile birlikte maceraya atılıyor. Oyun, hikayesi, karakterleri ve savaş sistemiyle beğeni kazanıyor.
  • Horizon Zero Dawn: Horizon Zero Dawn, post-apokaliptik bir dünyada geçiyor ve oyuncular, Aloy adlı genç bir avcıyı yönetiyor. Oyuncular, robotik yaratıklarla mücadele ediyor ve dünyanın nasıl bu hale geldiğini keşfediyor. Oyun, açık dünya oyunlarına yeni bir boyut getiriyor.


Popüler Haberler


Büyük Finalleri İstanbul’da gerçekleştirilecek dünyanın en büyük espor turnuvalarından 2023 PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nın (PMGC) Lig Aşaması 2 Kasım’da başlıyor.


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.


Küresel teknoloji markası HONOR’un tablet serisinin en yeni üyesi HONOR Pad X9, Trusted Reviews ve PocketNow’un da aralarında yer aldığı birçok teknoloji medyası tarafından ödüle layık görüldü.


MediaMarkt, 2017 yılında Türkiye’de bir ilk olarak mağazalarında kurduğu Gamezone alanlarında tüm oyunseverleri son teknolojiyle bir araya getiriyor.