-->
Amnesia: The Bunker, 23 Mayıs tarihine ertelendi

Amnesia: The Bunker, Frictional Games tarafından geliştirilen Heyecanla beklenen oyun, birkaç haftalık erteleme sonrası oyuncular ile buluşacak.

12.04.2023 | ulasufuk

Amnesia: The Bunker, 23 Mayıs tarihine ertelendi. Frictional Games tarafından geliştirilen ve dünya genelinde büyük bir hayran kitlesine sahip olan Amnesia: The Bunker, beklenen çıkış tarihinde birkaç haftalık bir erteleme ile karşı karşıya kaldı.

Oyunseverler, heyecanla bekledikleri Amnesia: The Bunker’ı 23 Mayıs tarihine kadar beklemek zorunda kalacaklar. Frictional Games, oyunun daha kaliteli bir deneyim sunması ve tamamen hazır olması için bu erteleme kararını aldı.

Amnesia: The Bunker, korku türünde oldukça başarılı bir seri olan Amnesia’nın yeni bir halkası olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncular, karanlık ve gizemli bir yer altı tesisinde, olayları çözmeye çalışırken bir yandan da korku dolu anlar yaşayacaklar.

23 Mayıs’ta çıkacak olan Amnesia: The Bunker, PC ve konsol platformları için yayınlanacak. Oyunseverler, bu tarihe kadar heyecanlarını koruyacak ve yeni korku deneyimlerinin keyfini çıkaracaklar.Popüler Haberler


Crysis 1 Remastered, Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered oyunlarını içeren Crysis Remastered Trilogy paketi, Steam’de şu an yüzde 72’lik bir indirimle sadece 46,70 TL’den satılıyor.


3D Realms ekibi, nişancı, aksiyon ve macera oyunu Phantom Fury için Steam’de heyecan verici bir demo sürümünü yayınladı.


Epic Games’in her hafta ücretsiz sunduğu oyunlar, bu hafta geçtiğimiz Perşembe günü erişime açıldı.


Prime Gaming, Amazon tarafından her ay kullanıcılarına yeni oyunlar sunan bir hizmet.