-->
Samsung, Yeni Galaxy S23 ve S23+ ile Premium Akıllı Telefon Deneyiminde Sınırları Değiştiriyor

Premium akıllı telefon deneyiminde yeni bir dönemi başlatan Samsung, farklı ilgi alanları ve yaşam tarzları

28.03.2023 | ulasufuk

Premium akıllı telefon deneyiminde yeni bir dönemi başlatan Samsung, farklı ilgi alanları ve yaşam tarzları için tasarlanan Galaxy S23 ve S23+ akıllı telefonları ile kullanıcılara özgürlüğün ve yaratıcılığın yeni halini sunuyor.

Samsung, bugüne kadar geliştirdiği en güçlü kameraya sahip yeni Galaxy S23 Serisi ile herkese kendi yaratıcılığını keşfetme özgürlüğü sunuyor. İkonik arka kamera tasarımı ile de dikkat çeken yeni Galaxy S23 Serisi, sade, dinamik tasarıma sahip ileri teknoloji kamera lensleri sayesinde Galaxy S23 Serisi özelinde estetik bir bütünlük oluşturuyor. 

Galaxy S23 Serisi, çok yönlü yeni 50MP’lik ana kamerası ve 12 MP’lik ön kamerası ile kullanıcılara dünyanın güzelliğini tüm gerçekliğiyle yakalama olanağı sunuyor. Gelişmiş Süper HDR özellikleri, renkleri gerçeğe en yakın haliyle yansıtırken, iyileştirilen Nightography özellikleri, en efsanevi fotoğraf ve videoları, karanlık ortamda dahi şaşırtıcı bir netlikle yakalamayı mümkün kılıyor. 

Daha yüksek pil kapasitesi ve yepyeni işlemci ile kesintisiz bir deneyim 

Galaxy cihazlarda bugüne kadar kullanılan en hızlı ve en güçlü çip seti olan Galaxy S23 Serisi için üretilen özel Snapdragon® 8 Gen 2 işlemcisi sayesinde her iki modelde de günlük görevler, kullanıcılar için daha kolay hale geliyor.  Her iki modelde de bir önceki nesle göre 200mAh daha fazla pil kapasitesi sunan Samsung, yeni Galaxy S23’ü 3.900mAh, Galaxy S23+’ı 4.700mAh güçlü pil kapasitesi ile kullanıcılara sunuyor. Bu sayede kullanıcılar, daha dayanıklı pil gücüyle daha uzun süre kullanımın keyfini çıkarabiliyor. 

Kullanıcılar, ekteki infografikte, Galaxy S23 ve S23+ akıllı telefonların kişiye özel premium mobil deneyimini nasıl yeniden şekillendirdiğini inceleyebiliyor.Popüler Haberler


Büyük Finalleri İstanbul’da gerçekleştirilecek dünyanın en büyük espor turnuvalarından 2023 PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nın (PMGC) Lig Aşaması 2 Kasım’da başlıyor.


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.


Küresel teknoloji markası HONOR’un tablet serisinin en yeni üyesi HONOR Pad X9, Trusted Reviews ve PocketNow’un da aralarında yer aldığı birçok teknoloji medyası tarafından ödüle layık görüldü.


MediaMarkt, 2017 yılında Türkiye’de bir ilk olarak mağazalarında kurduğu Gamezone alanlarında tüm oyunseverleri son teknolojiyle bir araya getiriyor.