-->
Yu-Gi-Oh! Koleksiyon Kart Oyununa Legendary Collection: 25th Anniversary Edition Geliyor 

Bu koleksiyon, oyunun 25. Yıl Kutlamaları kapsamında yayınlanacak – detaylar çok yakında

18.01.2023 | ulasufuk

Bu koleksiyon, oyunun 25. Yıl Kutlamaları kapsamında yayınlanacak – detaylar çok yakında

Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), Yu-Gi-Oh! kart oyununun 25. yıl dönümü kutlamalarını en ikonik Yu-Gi-Oh!  KOLEKSİYON KART OYUNU (TCG) öğelerini geri getirerek başlatıyor.

Yu-Gi-Oh! TRADING CARD GAME Legendary Collection (Yu-Gi-Oh! Koleksiyon Kart Oyunu Efsanevi Koleksiyon), Legendary Collection: 25th Anniversary Edition (Efsanevi Koleksiyon: 25. Yıl Sürümü) kapsamında sizlerle! Bu kutlama setinde orijinal anime serisindeki en ünlü canavarlardan bazılarının özel varyant kartları, çok rağbet gören orijinal Mısır Tanrısı Kartı Promoları ve yalnızca 25. yıl dönümü kutlamaları için oluşturulan The Quarter Century Secret Rare (Çeyrek Asırlık Sır Rare kartı) isimli yepyeni bir rarity’e ön bakış yer alıyor. 

Legendary Collection: 25th Anniversary Edition kutularında neler yer alıyor gelin bir göz atalım:

  • Şu setlerin her birinden bir paket: Legend of Blue Eyes White DragonMetal RaidersSpell PackPharoah’s ServantDark Crisis ve Invasion of Chaos.
  • Şu Ultra Rare kartlardan birer tane: Obelisk the TormentorSlifer the Sky DragonThe Winged Dragon of RaBlue-Eyes White DragonDark Magician ve Red-Eyes Black Dragon.
  • Yukarıda belirtilen 6 karttan bir tanesinin Quarter Century Secret Rare versiyonu (kutulara rastgele yerleştirilmişlerdir)

Legendary Collection: 25th Anniversary Edition’ın Avrupa ve Okyanusya’da 20 Nisan 2023* tarihinde çıkması planlanmakta. Daha fazla bilgi için adresimiz: https://img.yugioh-card.com/uk/products/detail.php?id=lc01

25. Yıl kutlamaları

Yu-Gi-Oh kart oyunu 25. yıl dönümünü 4 Şubat 2024’te kutlayacak. Dünyaca ünlü Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU, 80’den fazla ülkede, 9 dilde yayınlanmaya ve her yaştan oyunseverin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

KONAMI, 25. yıl dönümü projesini 2023’te başlatacak ve buna hatıra ürünleri ve dünya çapında çeşitli diğer promosyonlar da dahil olacak. KONAMI yakında 25. yıl dönümü projesi hakkında daha fazla bilgi açıklayacak, bu yüzden daha heyecan verici açıklamalar için lütfen resmi sosyal medya kanallarımızı takip edinPopüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.