-->
PUBG: BATTLEGROUNDS 2022 Yılını PUBG ÖZETİ – BENİM 2022’M ile Kutluyor

PUBG: BATTLEGROUNDS’un oynaması ücretsiz modele geçişi, DESTON ve Vikendi Reborn haritalarının tanıtımıyla dolu

18.01.2023 | ulasufuk

PUBG: BATTLEGROUNDS‘un oynaması ücretsiz modele geçişi, DESTON ve Vikendi Reborn haritalarının tanıtımıyla dolu 2022 yılının ardından KRAFTON, Inc., oyuncuların 2022’deki unutulmaz anlarını ve savaş alanlarındaki başarılarını görebileceği “PUBG ÖZETİ – BENİM 2022’M” internet sitesini duyurdu!

PUBG ÖZETİ – BENİM 2022’M”, 2022 yılı boyunca oyuncular tarafından yapılan özel anıları yaşatmak ve yad etmek için ilk kez hazırlandı. Oyuncular 2022 PUBG: BATTLEGROUNDS Özeti internet sitesini ziyaret ederek toplam saat ve oynanan maç sayısını, kazanılan tavuk yemeklerini, skor sayısı, silah başına skor sayısı ve daha fazlası gibi savaş alanlarındaki unutulmaz dönüm noktalarını ve başarılarını inceleyebilirler. Bununla beraber oyuncular bir amblem ile ödüllendirilecekler. Özet sayfası 16 Ocak tarihinden 16 Şubat tarihine kadar kullanılabilir.

Son olarak oyuncular, sahip olduğu istatistikleri PUBG: BATTLEGROUNDS topluluğuyla paylaşarak en havalı PUBG: BATTLEGROUNDS ürünlerine sahip olma şansına sahipler. Katılmak için oyuncuların gerekli hashtag’leri kullanarak ÖZET internet sitesinden sosyal medya platformlarına istatistiklerinin bir ekran görüntüsünü yüklemeleri gerekmektedir: #PUBGÖzetim #Benim2022m. PUBG: BATTLEGROUNDS eşyaları rastgele olarak toplam 22 kazanana verilecek. 2022 Özeti – Hashtag Etkinliği 30 Ocak tarihine kadar geçerlidir. Popüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.