-->
NEW STATE MOBILE’ın Aralık Ayı Güncellemesi Yeni PvE Kuşatma Modunu Tanıtıyor

KRAFTON, Inc. iOS ve Android platformlarında bulunan popüler battle royale oyunu NEW STATE MOBILE’ın

05.01.2023 | ulasufuk

KRAFTON, Inc. iOS ve Android platformlarında bulunan popüler battle royale oyunu NEW STATE MOBILE’ın Aralık güncellemesini yayınladı. Güncelleme Kuşatma Modu adı verilen NEW STATE MOBILE’ın ilk PvE modunu sunuyor! NEW STATE Labs’te yer alan Kuşatma Modu, oyuncuların Mavi Alan inhibitörünü androidlere karşı korumak zorunda kalacağı yapay zekalı “Android” dalgalarıyla karşı karşıya getirecek. Bununla beraber Aralık güncellemesi, STATION haritasına Rauntlu Ölüm Oyunu (RÖO), MCX için bir C2 özelleştirme seçeneği, yeni bir Survivor Pass ve daha fazlasını getiriyor.

NEW STATE MOBILE Aralık güncellemesinin kapsamlı içeriğini NEW STATE MOBILE sitesinde inceleyebilirsiniz ve öne çıkan önemli noktaları aşağıda bulabilirsiniz.  

  • Kuşatma Modunda Mavi Alan İnhibitörünü Androidlerden Koruyun: NEW STATE MOBILE’ın ilk PvE modu olan Kuşatma Modu, artık NEW STATE Labs’te mevcuttur. Mavi Alan inhibitörünü korumak için en fazla dört oyuncunun yapay zeka android dalgalarıyla stratejik olarak savaşması gerekecek. Bir aşamanın zaman sınırı sona erdikten sonra yeni bir aşama başlayacak ve androidler önceki aşamaya göre daha da güçlü hale gelecek. Bir aşamada bir oyuncu elenirse, kısa bir bekleme süresinden sonra yeniden yer almaktadır – fakat tüm oyuncular elenirse androidlerin oyunu kazanacağını unutmayın. Kuşatma Modu, oyuncu geri bildirimlerinin ardından resmi olarak yayınlanacak. 
  • Rauntlu Ölüm Oyunu Modu STATION’a Geliyor: Oyuncular, daha önce yalnızca Takımlı Ölüm Oyunu Modu’na (TÖO) sahip olan STATION’da artık RÖO oynayabilirler. RÖO, oyuncuların yedi turdan dördünü kazanmasını gerektirir ve bir tur başladığında çember üç aşama boyunca küçülür. Oyuncuların oyunu kazanmaları için, ayrılan süre içinde haritadaki tüm rakip düşmanları ortadan kaldırmaları gerekir. 
  • Hafif ama Ölümcül bir MCX Özelleştirme Seçeneği: MCX’e hafifletici bir C2 özelleştirme seçeneği eklendi. Hafifletici teknoloji ile donatılan MCX’in atış sesi azalır ve nişan alma hızı artar. 
  • Survivor Pass Vol. 14 Yeni Özel Eşyalar Getiriyor: Survivor Pass Vol. 14, Red of the Justice ekibini tanıtıyor! Oyuncular, her hafta yer alan hikaye görevleri aracılığıyla Fransız karakterinin ve Justice ekibinin kökenlerinin hikayesine göz atabilirler. Tüm hikaye görevlerini tamamlayan oyuncular, Red’in yüz kozmetiklerini ücretsiz olarak kazanabilirler. 

NEW STATE MOBILE hakkında daha fazla bilgiyi newstate.pubg.com adresinde ve resmi sosyal medya kanallarında bulabilirsiniz: YouTube, Twitter, Instagram ve Facebook. Basın materyalleri için bu linki ve bültenler için resmi KRAFTON basın odasını ziyaret edebilirsiniz.Popüler Haberler


1 Şubat’ta Başlayacak Olan INSIDER Programına Başvurarak The Crew Serisinin Bir Sonraki Oyununu İlk Deneyenlerden Biri Olma Fırsatını Yakalayın


Premium akıllı telefon deneyiminde yeni bir çağ başlıyor…


HTC, Meta, Valve ve Sony’nin liderliğinde ilerleyen sanal gerçeklik cihazları, ağırlıklı olarak video oyunları için kullanılıyor.


Ürünleriyle oyun ve teknoloji meraklılarının hayatını güzelleştiren Monster Notebook, fayda ve avantaj odaklı yeni hizmeti