-->
KRAFTON 2023 PUBG Esports Sezonu İçin Sekiz Global Partner Takımı Duyurdu 

Yeni PUBG Esports sezonu hızla yaklaşırken KRAFTON, Inc. 2023 sezonuna katılacak sekiz Global Partner Takımı (GPT) resmi

31.01.2023 | ulasufuk

Yeni PUBG Esports sezonu hızla yaklaşırken KRAFTON, Inc. 2023 sezonuna katılacak sekiz Global Partner Takımı (GPT) resmi olarak seçti. Global Partner Takım (GPT) Programı, 2022 PUBG Global Championship (PGC) sonunda KRAFTON CEO’su CH Kim tarafından açıklanan 2023 PUBG Esports Yol Haritası’nın ilk girişimidir.

2023 PUBG Esports Global Partner Takımları

Dünyanın tüm bölgelerinden takımlar, Global Partner Takım programında yer almak için davet edildi ve gönderilen tüm başvuruların kapsamlı bir şekilde incelenmesinin ardından, PUBG Esports Değerlendirme Komitesi tarafından 2023 sezonunun GPT’leri olarak aşağıdaki takımlar seçildi: 17 Gaming, FaZe Clan , Four Angry Men, Gen.G, Natus Vincere, Petrichor Road, Soniqs ve Twisted Minds. Sunulan her başvuruyu incelemek için bir değerlendirme komitesi oluşturuldu ve son onay için üç ana kategori – yönetim, hayran grubu ve tarihi – dikkate alındı. Bu kuruluşlar, yıllar boyunca sadece PUBG Esports etkinliklerine katılma istek ve arzularını göstermekle kalmayıp, aynı zamanda PUBG Esports ekosistemini geliştirmeye ve büyütmeye de yardımcı oldular.

GPT‘ler, PUBG Esports’un resmi ortak takımları olarak kabul edilmektedir ve özel takım markalı oyun içi eşyalara sahip olacaktır. Her GPT’ye iki PUBG Global Series (PGS) etkinliğinde de bir slot verilecektir. Ayrıca oyun içi eşyaların satışından elde edilen kârın bir kısmı, ortak takımlarla paylaşılacaktır.

EMEA Bölgesi Güçleri

Global Partner Takımları arasında EMEA bölgesi, durdurulamaz üç büyük güç tarafından temsil ediliyor. Esporun en tanınmış ve başarılı markalarından biri olan Natus Vincere, sadece birkaç ay önce PUBG Global Championship 2022’nin kazananı olarak taçlandırıldı ve bu yıl unvanını savunacak. Twisted Minds şüphesiz hesaba katılması gereken bir güç. Suudi Arabistan espor organizasyonu, PUBG Continental serisinde başarı elde etmiş olan eski Northern Lights kadrosunu yönetiyor ve 2023’te daha fazla zafer elde etmelerine yardımcı olacak. FaZe Clan, en başından beri büyük bir hayran kitlesi ile PUBG Esports sahnesinin bir parçasıydı. 2023’te etkinlikleri kazanmaya odaklı olarak katılacaklar. Seçilen diğer Global Partner Takımları hakkında daha fazla bilgi edinmek lütfen PUBG Esports internet sitesindeki duyuruyu ziyaret edin.

2023 PUBG Esports Sezonuna Bakış

2023 PUBG Esports sezonuna çok az kaldı! 2023 GPT olarak seçilmeyen tüm takımlar, iki PGS etkinliğine katılmak için bölgesel etkinliklere katılma fırsatına sahip olacak. Bölgesel etkinlikler aynı zamanda takımların PUBG Global Championship 2023’e katılabilmek için PGC puanları kazanmalarına bir yol sunacak. Yaklaşan PUBG Esports sezonuna genel bir bakış için PUBG Esports 2023 Yol Haritasına ve  2023’te PUBG Esports için yepyeni bir yapı ve planlarını duyuran KRAFTON CEO’su CH Kim’in mesjına göz atabilirsiniz.

Mart ayında gerçekleşecek olan ilk bölgesel PUBG Esports etkinliği hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin!

PUBG Esports hakkında daha fazla bilgiyi pubgesports.com adresinde ve resmi sosyal medya kanallarında bulabilirsiniz: YouTubeTwitterInstagram, Facebook, Twitch ve TikTok. Basın materyalleri için bu linki ve bültenler için resmi PUBG Esports basın odasını ziyaret edebilirsiniz.Popüler Haberler


Heyecanlı karşılaşmalarına sahne olan turnuvanın finalinde Galatasaray Espor’u 3-1 mağlup eden HOWL Espor şampiyon oldu.


Dünyanın En Geniş Kapsamlı Star Wars Koleksiyonu Galaksinin Fanları Sergisi Istanbul Sinema Müzesi’nde


Samsung Art Store kullanıcıları, Van Gogh’tan Antik Mısır’a kadar uzanan bir yelpazede sunulan 38 ünlü sanat eseri arasından seçim yapabilecek.


MediaMarkt, farklı kategorilerden sunduğu binlerce teknolojik ürüne ek olarak bu ürünlerin vazgeçilmez aksesuarlarında, 25 Eylül tarihine kadar geçerli olacak Aksesuar Kampanyası’nı başlattı.