-->
Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge, 15 Kasım’da PS5’e Geliyor

Yayıncı Dotemu ve geliştirici Tribute Games, Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge’in PlayStation 5 versiyonunu

05.11.2022 | ulasufuk

Yayıncı Dotemu ve geliştirici Tribute Games, Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge‘in PlayStation 5 versiyonunu 15 Kasım’da dijital olarak yayınlayacaklarını duyurdu.

PlayStation 4 sürümünden ücretsiz bir yükseltme mevcut olmayacak , ancak Tribute Games’e göre , “bu sürüm [PlayStation 4 sürümü] ile aynıdır ve herhangi bir ek özellik veya içerik içermez.” Tek fark, birinin yerel olarak PlayStation 5’te çalışması, diğerinin ise geriye dönük uyumlulukla çalışan bir PlayStation 4 oyunu olmasıdır.

Avrupa’da Merge Games , 25 Kasım’da satışa sunulacak olan 34.99 £ / 39.99 € için fiziksel bir standart sürüm ve kısa bir süre sonra satışa sunulacak olan Signature Edition Games aracılığıyla 59,99 £ / 69,99 € karşılığında özel bir sürüm yayınlayacak.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge ilk olarak 16 Haziran’da PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için Steam üzerinden piyasaya sürüldü.Popüler Haberler


Madmind Studio’nun ortak evren olan The World of Agony ile bağlantılı en son yapımlarının yıllık vitrini için bize katılın.


Senin için yeni bir şeyim var yabancı! Resident Evil™ 4 VR Modu, 8 Aralık 2023’te oyuncuları hayatta kalma korku dünyasına davet ediyor.


Üstesinden gelmeniz gereken ana patronlara göz atın!


Core Engage’in dünyayı geri kazanmakla ilgili ilk oyununda yeni bir yıl yeni bir dünyayı müjdeliyor.