-->
Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU İçin 2022 Tin of the Pharaoh’s Gods (Firavunların İlahları) Kutusu Çıktı

Firavun tabletinin üçüncü ve son parçası da bulundu

20.09.2022 | ulasufuk

Firavun tabletinin üçüncü ve son parçası da bulundu

Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI) bugün Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU”nun (TCG) merakla beklenen yen’ paketi 2022 Tin of the Pharaoh’s Gods‘ın çıktığını duyurdu.

Kadim efsaneyi üçüncü ve son parçayla tamamlayın. 2022 Tin of the Pharaoh’s Gods, Mısır’da keşfedilen gizemli Firavun tabletinin son parçasını takdim ediyor. 

2020 Tin of Lost Memories 2021 Tin of Ancient Battles gibi, 2022 kutusunun da girintili çıkıntılı kenarları ve teneke gövdeyle aynı hizada oturan çerçevesiz kapakları bulunuyor. Böylece teneke kutuların birbirinin üzerine istifleyebiliyorsunuz. Halihazırda 2020 ve 2021 kutularına sahipseniz, bu kutuyu almanız kendi tabletinizi tamamlamanıza olanak sağlayacak.

2022 Tin of the Pharaoh’s Gods kutusunda her biri birer dev mega-setten 1 Prismatic Secret Rare, 2 Ultra Rare, 2 Super Rare, 1 Rare, ve 12 Common kart içeren 3 adet extra-large Mega-Pack bulunuyor. 

2022 Tin Mega-Pack mega-setleri 2021’de yayınlanmış, aralarında Blazing VortexLightning OverdriveDawn of MajestyBurst of Destiny gibi popüler paketlerin kartlarından oluşmakta.

Daha fazla bilgi için adresimiz: https://www.yugioh-card.com/

Dünyaca ünlü Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU, 80’den fazla ülkede, 9 dilde yayınlanmaya ve her yaştan oyunseverin beğenisini kazanmaya devam ediyor

Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU ile ilgili en güncel haberler için aşağıdaki hesapları takip edebilirsiniz: Popüler Haberler


DLSS 3, Yapay Zeka ile Tüm Kareyi Gerçek Zamanlı Oluşturarak GPU ve CPU Limitli Oyun ve Uygulamalarda Avantaj Sağlıyor


Oyuncular için dünyanın lider yaşam tarzı markası Razer, basit bağlantı ile kompakt bir form faktöründe güçlü


Yeni seri üst düzey performans, soğutma ve güvenilirlik sunuyor


Dev Kart, kendine yaraşır büyüklükte fiziksel bir kart olarak geri dönüyor