-->
Yıldız futbolcu Son Heung-min Team ROG’a Katıldı

ASUS, Team ROG komitesini güçlendirmek üzere Güney Koreli başarılı futbolcu Son Heung-min ile iş birliğine imza attı.

22.09.2022 | ulasufuk

ASUS, Team ROG komitesini güçlendirmek üzere Güney Koreli başarılı futbolcu Son Heung-min ile iş birliğine imza attı. Son, oyuncuların dünyasını temsil etmeyi amaçlayan organizasyon Team ROG ile sahada sergilediği yeteneklerini e-sporda da gösterecek.

Dünyanın lider bilgisayar üreticisi ASUS’un günümüzün en popüler oyunlarında e-spor ekiplerini ve içerikleri yöneten organizasyonu Team ROG, büyümeye ve güçlenmeye devam ediyor. Dünyanın dört bir yanından amatör oyuncuların yanı sıra Alan Walker, Loserfruit, Nyjah Huston ve Karl-Anthony Towns gibi alanında en profesyonel isimlerin temsil ettiği Team ROG komitesine son olarak yıldız futbolcu Son Heung-min de katıldı.

16 yaşından beri profesyonel olarak futbol oynayan Güney Koreli Son, Premier Lig’de 2021/22 Altın Ayakkabı ödülünü kazanmasıyla adından oldukça söz ettirmişti.

ASUS, yaptığı açıklamada “ROG (Republic of Gamers) ekibi, dünyanın her yerinden, her kesimden ve birçok farklı alandan birçok yetenekli e-spor oyuncusunu bir araya getiriyor. ASUS ROG, bu kez Güney Koreli futbol yıldızı Son Heung-min’i bu büyüyen girişime davet etmekten gurur duyuyor. Son, futbol sahasında olduğu kadar sanal dünyada da rekabetçi bir oyuncu. ASUS’un ROG girişimiyle ortak bir noktada buluşan Son, her gün şampiyonluk için gösterdiğimiz çabayı sergiliyor. Team ROG’a hoş geldin Son! Bu sadece bir başlangıç” sözlerine yer verirken, Son duygularını şu sözlerle dile getirdi: “Ürünlerin kalitesinden çok etkilendiğim bu markaya elçi olarak katılmaktan gurur duyuyorum! ROG ile çalışmayı dört gözle bekliyorum ve gelecek projeler için heyecanlıyım.”Popüler Haberler


Razercon 2023, Çığır Açan Duyurular Ve Özel Ortaklıklarla Küresel Oyun Topluluğunu Canlandırıyor


Samsung Electronics Türkiye, 22-24 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Gaming İstanbul Fuarı’na oyunseverleri davet ediyor.


Yılın en lezzetli etkinliklerinden biri olan Ankara Coffee Festivali, 22-24 Eylül tarihleri arasında MediaMarkt ana sponsorluğunda gerçekleşiyor.


İster klasik ve zarif tasarımı ister spor tasarımı tercih edin, size uygun bir model mutlaka HUAWEI akıllı saatleri arasında var.