-->
Nintendo Switch İçin Yeni Oyunlar Duyuruldu 

·        The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom: Hyrule’nin uçsuz bucaksız topraklarına ek olarak,

16.09.2022 | ulasufuk

·        The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom: Hyrule’nin uçsuz bucaksız topraklarına ek olarak, Legend of Zelda serisinin en yeni oyunu sizi gökyüzüne ve bunun ötesine geçen geniş bir dünyaya götürecek. The Legend of Zelda: Breath of the Wild’ın devamı, 12 Mayıs 2023’te Nintendo Switch için çıktığında Link’in heyecan dolu bu yeni macerasına katılın.

İlgili video: https://www.youtube.com/watch?v=2SNF4M_v7wc

·        Fire Emblem Engage: Fell Dragon’a karşı yapılan savaşta, dört krallık bu büyük kötülüğü ortadan kaldırmak ve mühürlemek için diğer dünyalardan kahramanlarla birlikte çalıştı. Bin yıl sonra bu mühür zayıfladı ve Fell Dragon yeniden uyanmak üzere. Divine dragon olarak, dünyaya dağılmış Emblem yüzüklerini toplayın ve Elyos Kıtasına barışı getirin,kaderinizi karşılamak için zengin stratejileri ve sağlam kişiselleştirmeleri kullanın. Marth ve Celica gibi geçmiş Fire Emblem oyunlarından efsanevi kahramanları çağırın ve onlarla birlikte savaşın ve bu yeni hikayede güçlerini kendinize katın. Sıra tabanlı strateji oyunu olarak bilinen Fire Emblem serisi, stratejinizi dikkatlice oluşturmak için özelleştirebileceğiniz ve etkileşime geçebileceğiniz yeni karakterler ile geri dönüyor. Fire Emblem Engage, 20 Ocak 2023’te Nintendo Switch için geliyor.

İlgili video: https://www.youtube.com/watch?v=3ExaJIB5Phk

  • Kirby’s Return to Dream Land Deluxe: Efsane wii oyunu geri dönüyor, hem de daha fazlasıyla. Bir gün, gizemli bir uzay gemisi Planet Popstar’a iniş yapar. Kirby ve arkadaşları, gizemli Magolor’a yardım etmek için büyüleyici bir maceraya atılırlar.Kirby belirli düşmanları içine çektiğinde çok çeşitli kopyalama yeteneklerine erişim kazanabilecek. Yerel multiplayer ile aynı konsol üzerinde 4 oyuncu birlikte bu maceraya atılabilir, herkes favori kopyalama yeteneklerini kullanırken aynı anda Kirby olarak da oynayabilir.Ayrıca eski seriden geri dönen Samurai Kirby ve seriye yeni dahil edilen Magolor’s Tome Trackers dahil olmak üzere oynanabilecek mini oyun koleksiyonu da mevcut. Kirby’s Return to Dream Land Deluxe 24 Şubat 2023’te Nintendo Switch için geliyor.

İlgili video: https://www.youtube.com/watch?v=zAQZY2UVcoQ

·        Pikmin 4:Pikmin serisinin yeni oyunun tanıtım videosunda Tranquil park ve uyuklayan Bulborb görülüyor, fakat burada bir eksik var…Pikmin! Nerede olabilirler ? Nintendo Switch için çıkacak olan bu yeni oyun hakkında daha fazla ayrıntı, 2023 lansmanından önce açıklanacak.

İlgili video: https://www.youtube.com/watch?v=AYR3DVFUnycPopüler Haberler


Heyecanlı karşılaşmalarına sahne olan turnuvanın finalinde Galatasaray Espor’u 3-1 mağlup eden HOWL Espor şampiyon oldu.


Dünyanın En Geniş Kapsamlı Star Wars Koleksiyonu Galaksinin Fanları Sergisi Istanbul Sinema Müzesi’nde


Samsung Art Store kullanıcıları, Van Gogh’tan Antik Mısır’a kadar uzanan bir yelpazede sunulan 38 ünlü sanat eseri arasından seçim yapabilecek.


MediaMarkt, farklı kategorilerden sunduğu binlerce teknolojik ürüne ek olarak bu ürünlerin vazgeçilmez aksesuarlarında, 25 Eylül tarihine kadar geçerli olacak Aksesuar Kampanyası’nı başlattı.