-->
KRAFTON, The Bird That Drinks Tears Fantastik Romanını Konu Alan Sıradaki Projesinin Görsel Konseptini Sunan Tanıtım Videosunu Yayınladı

Tanıtım videosunda görülen dünya ve karakter tasarımları, Hollywood’un yetenekli sanatçısı

20.09.2022 | ulasufuk

Tanıtım videosunda görülen dünya ve karakter tasarımları, Hollywood’un yetenekli sanatçısı Iain McCaig tarafından yaratılan konsept sanatını sunuyor

Geçen ay KRAFTON, Inc.‘in popüler Kore fantastik romanından konu alan isimsiz bir oyun projesi üzerinde aktif olarak geliştirme sürecinin başladığının açıklanmasının ardından KRAFTON, kitlenin gelecekteki eğlence projelerinden nelerle karşılaşacağını sunmak amacıyla bu IP’nin yeni bir görsel konsept tanıtım videosunu yayınladı. İsimsiz oyun projesi ile beraber, görselleştirme projesi, bir çizgi roman ve sinema filmi de dahil olmak üzere The Bird That Drinks Tears‘ı konu alan, çeşitli multimedya projelerinin estetik ve ton yönlerine rehberlik edecek şekilde konumlandırıldı.

Unreal Engine 5 kullanılarak oluşturulan görsel konsept tanıtım videosu, KRAFTON’un The Bird That Drinks Tears‘ı konu alan çeşitli projeleriyle hedeflediği mistik tonu vurguluyor. Tanıtım videosundaki dünya ve karakter tasarımları, Star Wars ve Marvel gibi serilerle tanınan ünlü Hollywood sanatçısı Iain McCaig tarafından yaratılan göz alıcı konsept sanatını sunuyor.

2021’den beri KRAFTON’un Windless Ekibi, dünyayı ve romanın karakterlerini görselleştirme konusunda Iain McCaig ile yakın bir şekilde çalıştı. Bu iş birliğinin son ürünü 2022 yılında sanat kitabı olarak yayınlanacak. Bununla beraber 2023 yılında The Bird That Drinks Tears‘ı konu alan bir çizgi roman yayınlanacak.

Son olarak KRAFTON, romanı konu alan isimsiz bir oyun projesi üzerinde aktif geliştirme sürecine devam ediyor. KRAFTON, iddialı vizyonunu gerçekleştirmesine yardımcı olmak adına küresel çapta en iyi yetenekleri işe alma çabalarını sürdürürken oyunun resmi internet sitesini kısa süre önce aktif hale getirdi.

Oyun projesinin geliştirme ekibine katılmak isteyenler veya The Bird That Drinks Tears hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler https://unannouncedproject.krafton.com/ adresini ziyaret edebilirler. KRAFTON hakkında daha fazla bilgi için lütfen https://krafton.com/en/ adresini ziyaret edin. Basın materyalleri için bu linki ve bültenler için lütfen KRAFTON basın sitesini ziyaret edin.Popüler Haberler


Büyük Finalleri İstanbul’da gerçekleştirilecek dünyanın en büyük espor turnuvalarından 2023 PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nın (PMGC) Lig Aşaması 2 Kasım’da başlıyor.


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.


Küresel teknoloji markası HONOR’un tablet serisinin en yeni üyesi HONOR Pad X9, Trusted Reviews ve PocketNow’un da aralarında yer aldığı birçok teknoloji medyası tarafından ödüle layık görüldü.


MediaMarkt, 2017 yılında Türkiye’de bir ilk olarak mağazalarında kurduğu Gamezone alanlarında tüm oyunseverleri son teknolojiyle bir araya getiriyor.