-->
Bitget, DOTA 2 Major Arlington 2022 için PGL ile Sponsorluğunu Yeniliyor

Lider küresel kripto borsası – Bitget, Resmi Kripto Borsası Ortağı olarak PGL DOTA 2 Major Arlington 2022 sponsorluğunu

04.08.2022 | ulasufuk

Lider küresel kripto borsası – Bitget, Resmi Kripto Borsası Ortağı olarak PGL DOTA 2 Major Arlington 2022 sponsorluğunu duyurmaktan memnuniyet duyar. Bu, Bitget ile küresel turnuva organizatörü PGL arasındaki, PGL Major Stockholm 2021″ ve “PGL Major Antwerp 2022” ile olan son ortaklığının ardından üçüncü işbirliğidir.

2002 yılında kurulan PGL, yenilikçi ve bağımsız bir turnuva organizatörüdür. Lansmanından bu yana, PGL çevrimdışı etkinlikler yürütüyor ve ulusal ve uluslararası bir izleyici kitlesi için e-sporla ilgili içerik üretiyor. Bitget ve PGL arasındaki ortaklık, Ekim-Kasım 2021’de resmi ortağı olarak PGL Major Stockholm 2021’in sponsorluğunda başladı.

Bu arada, DOTA 2, espor izleyicileri arasında en popüler espor etkinliklerinden biridir. 500.000 dolarlık ödül havuzuyla, PGL DOTA 2 Major Arlington, 4-14 Ağustos tarihleri arasında Arlington, Teksas’ta gerçekleşecek.

Ortaklık hakkında yorum yapan Bitget Genel Yöneticisi Gracy Chen, “Amiral gemisi etkinlikleri için özel kripto ortağı olarak PGL ile ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Dünya çapında yüzlerce ve binlerce hayrandan oluşan özel bir takiple, PGL ile bu sürekli ortaklık, kripto alanı hakkında farkındalık yaratma fırsatı sunuyor. Ayrıca, kullanıcı tabanımızı genişletmek ve dünya çapında kriptonun benimsenmesini daha da teşvik etmek için de faydalı olacaktır. İleriye baktığımızda, mevcut topluluklar ve kripto ekosistemi arasındaki boşluğu daha da ortadan kaldırmak için bu tür ilişkileri güçlendirmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Son araştırmalara göre, küresel espor kitlesi 532 milyona ulaşacak ve 2025’te 640 milyonu aşacak. Espor, Bitget‘in daha fazla potansiyel kullanıcıya ulaşmasına ve finansal bağımsızlığı artırma vizyonunu kripto bilgisi ile paylaşmasına yardımcı olan ve genişleyen bir izleyici tabanıyla dünya çapında popülerlik kazanıyor.

Bitget, kripto dünyasını tanımaya ve katılmaya daha fazla potansiyel ve ilgili insanı çekmek ve kripto endüstrisi ile diğer alanlar arasında köprü kurmak için her zaman farklı endüstrilerden benzer düşünen ve güvenilir ortaklarla, ortaklıkları ve işbirliğini benimsiyor.” dedi Gracy. 

PGL CEO’su Silviu Stroie, “Giderek daha fazla oyuncu, izleyici ve meraklıyı kendine çeken ve çok sayıda birinci sınıf eğlence üreten bir sektör olan e-spor endüstrisine ilgi gösteren bir marka olan Bitget gibi ortaklara sahip olmaktan mutluluk duyuyoruz. Ortaklarımızla birlikte espor dünyasında yeni ufuklara ulaşabileceğimize inanıyoruz. Gelecek harika görünüyor.”Popüler Haberler


Satranç hakkında bildiğiniz her şeye meydan okuyacak 8 benzersiz tek oyunculu varyantta mücadele edin!


Gelin bu tatil döneminde, geniş bir yelpazede yer alan gaming kişilikleri için oluşturulmuş, pikselli bir yolculuğun keşfine çıkın.


Ödüllü Genesis Noir’ın devamı niteliğindeki yapım, The Day of the Devs gösterisinin bir parçası olarak tanıtıldı


Yılbaşı sezonuna yaklaşırken lider ekran uzmanı ve Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, mükemmel armağanı bulmanıza kesinlikle yardımcı olacak bir kılavuz hazırladı.