-->
Elektroniğin Yıldızları MediaMarkt’ta

MediaMarkt, 6 Haziran’a kadar sürdüreceği “Elektroniğin Yıldızları MediaMarkt’ta” kampanyası ile akıllı telefonlardan kahve

03.06.2022 | ulasufuk

MediaMarkt, 6 Haziran’a kadar sürdüreceği “Elektroniğin Yıldızları MediaMarkt’ta” kampanyası ile akıllı telefonlardan kahve makinelerine, tabletlerden televizyonlara kadar çeşitli ürünlerde tüketicilere fırsatlar sunuyor. Kampanya MediaMarkt tüm mağazalarında, mediamarkt.com.tr ve mobil uygulamada da geçerli olacak.

Yılın neredeyse tamamında tüketicilere çeşitli ürün ve hizmet fırsatları sunan MediaMarkt, yeni kampanyasını bugün başlattı. 6 Haziran’a kadar sürecek “Elektroniğin Yıldızları MediaMarkt’ta” kampanyası ile akıllı telefonlardan kahve makinelerine, tabletlerden televizyonlara birçok kategori ve üründe tüketicilere fırsatlar, MediaMarkt’ın uzmanlığıyla sunuluyor. 

MediaMarkt mağazalarında, mediamarkt.com.tr ve markanın mobil uygulamasında geçerli olacak kampanyada öne çıkan fırsatlarsa şöyle: 

  • Samsung Galaxy S22 128 GB akıllı telefon 14.499 TL, üstelik yanında Samsung Galaxy Watch 4 44mm akıllı saat sadece 499 TL.
  • Huawei GT3 Pro ile birlikte 500 TL ve üzeri farklı bir ürün alımlarında GT3 Pro’da 500 TL indirim. 
  • Sony The Last of Us Part II PS4 Oyun 169 TL. 


Popüler Haberler


Heyecanlı karşılaşmalarına sahne olan turnuvanın finalinde Galatasaray Espor’u 3-1 mağlup eden HOWL Espor şampiyon oldu.


Dünyanın En Geniş Kapsamlı Star Wars Koleksiyonu Galaksinin Fanları Sergisi Istanbul Sinema Müzesi’nde


Samsung Art Store kullanıcıları, Van Gogh’tan Antik Mısır’a kadar uzanan bir yelpazede sunulan 38 ünlü sanat eseri arasından seçim yapabilecek.


MediaMarkt, farklı kategorilerden sunduğu binlerce teknolojik ürüne ek olarak bu ürünlerin vazgeçilmez aksesuarlarında, 25 Eylül tarihine kadar geçerli olacak Aksesuar Kampanyası’nı başlattı.