-->
Disko Ateşi Sezonu Şimdi Roller Champions’ta Başladı

Roller Champions’ın Yeni Sezonu ile Nintendo Switch’te Zafer Yolunda Dans Edin!

21.06.2022 | ulasufuk

Roller Champions’ın Yeni Sezonu ile Nintendo Switch’te Zafer Yolunda Dans Edin!

GAMEPLAY TRAILER: YOUTUBE

DEV VIDEO: YOUTUBE

İstanbul, Türkiye – 21 Haziran 2022 – Ubisoft bugün, Roller Champions’ın yeni temalı sezonu Disko Ateşi’nin Xbox One, PlayStation® 4, Xbox Series X | S, PlayStation® 5 (geriye dönük uyumluluk) ve Windows PC’de (Ubisoft Store ve şimdi Epic Games Store) ücretsiz olarak çıktığını duyurdu. Oyun aynı zamanda bugün Nintendo Switch™ sistemlerinde de çıkıyor.

21 Haziran’dan itibaren Disko Ateşi; ücretsiz takımlı PvP spor oyununa yeni disko temalı haritalar, oyun modları ve ögeler getiriyor. Yeni başlangıç arenası Brooklyn Court artık erişilebilir ve iki pist daha (Venice Beach Park ve Liberty Arena) 23 Haziran ve 4 Temmuz’da taraftarlar şampiyonları izlemek için toplanırken oyunculara sunulacak. Yeni haritalara ek olarak başlangıç sezonunun haritaları, herkesin kullanımına açık olmaya devam edecek. Disko Ateşi; hem deneyimli oyunculara hem de yeni gelenlere meydan okuyacak, yenilikçi bir pistte geçen yeni ve heyecan verici bir oyun modu olan Arena 8’i de tanıtıyor. Maçlar arasında eğlenmek ve rahatlamak için, patenci parkında sezon boyunca sınırlı bir süre için tanıtılacak iki mini oyun bulunuyor: Star Dash ve Star Dash Supernova. Bu oyunlarda katılımcıların hayran kazanmak ve ödül açmak için en çok yıldızı yakalaması gerekiyor.

Yeni bir sezonun lansmanı ile Patenci Kartı geri döndü ve hem ücretsiz hem de seçkin yolda Disko temalı ögeler sunuyor. Disko Ateşi, başlangıç sezonundan daha uzun olduğu için, oyuncuların efsanevi sporcularını kişiselleştirmelerine olanak tanıyacak iki kat daha fazla kademe var! Yeni özelleştirme ögelerinin yanı sıra görsel arayüz iyileştirmeleri, yeni şarkılar ve yaşam kalitesi özellikleri bu güncellemeyle oyuncuları bekliyor.

Disko Ateşi’nin lansmanını kutlamak için, 25 Haziran TSİ 19:00 ile 27 Haziran TSİ 19:00 arasında yani ilk hafta sonu boyunca kazanılan tüm hayranlar her oyuncu için ikiye katlanacak! Zafer yolunda dans etmeye hazır olun ve şu adresten Roller Champions’ı ücretsiz indirerek yolculuğunuza bugün başlayın: https://ubi.li/JUMQo.

Oyun hakkında ayrıntılı bilgi için, lütfen www.rollerchampions.com adresini ziyaret edin. Popüler Haberler


Çok platformlu retro ve modern oyunların yayıncısı Ziggurat Interactive, Retro First Friday girişimini iki heyecan verici duyuruyla yeniden başlatıyor: A Boy and His Blob™ Retro Collection’ın PC’de yayınlanması ve Ballance’ın 5 Ocak’taki çıkış tarihi duyurusu!


SQUARE ENIX® bugün DRAGON QUEST MONSTERS serisinin en yeni rol yapma oyunu DRAGON QUEST MONSTERS: The Dark Prince’i piyasaya sürdü.


NACON, Ambulance Life oyununun yayınlanması ve dağıtımı için stüdyo Aesir Interactive ile bir anlaşma imzaladıklarını duyurmaktan memnuniyet duyar.


Green Hell VR Spirits of Amazonia Part 1 şimdi PSVR2, Meta Quest 2 ve Meta Quest 3’te. Lansman fragmanını izleyin!