-->
Codashop Türkiye’nin Yeni Dönem İletişim Çalışmaları Medyaevi’nde

Mobil oyunlar, popüler PC oyunları ve daha birçok kategoride oyun içi yükleme başta olmak üzere pek

03.06.2022 | ulasufuk

Mobil oyunlar, popüler PC oyunları ve daha birçok kategoride oyun içi yükleme başta olmak üzere pek çok ürün ve hizmet sunan Codashop Türkiye, sadece oyun alanında değil eğlence alanında da dünyanın en büyük ve en güvenilen platformu olma hedefleri doğrultusunda yeni dönemde Türkiye’deki iletişim faaliyetlerini Medyaevi İletişim’e emanet etti.

60’tan fazla ülkede onlarca mobil oyun, popüler PC oyunları ve daha birçok kategoride oyun içi yükleme başta olmak üzere pek çok ürün ve hizmet sunan Codashop Türkiye, iletişim ajansını seçti. Türkiye’de bulunan geniş oyuncu kitlesine kolay, hızlı ve güvenilir ödeme yöntemi imkânı sunan Codashop Türkiye’nin yeni dönemdeki iletişim faaliyetlerini Medyaevi İletişim ve Danışmanlık üstlenecek.  HoYoverse, Tencent, Moonton ve Riot Games gibi dünyanın en büyük oyun firmaları ile doğrudan anlaşmalı olup, satışını yapmakta olduğu ürünleri doğrudan üretici firmalardan tedarik eden Codashop Türkiye güçlü partner ekosistemi ile dikkat çekiyor. Medyaevi, yeni dönemde Codashop Türkiye’ye kurumsal itibar yönetimi, stratejik medya ilişkileri yönetimi, lider & sözcü iletişimi, kriz iletişimi, konu & gündem yönetimi ve pazarlama iletişimi alanlarında hizmet verecek.

Portföyüne son olarak Codashop’u ekleyen Medyaevi, aralarında Vodafone, P&G, Ariel, Fairy, Febreze, Oral-B, OPPO, Zorlu Holding, Metro Türkiye, Zorlu Enerji, Zorlu Gayrimenkul, Zorlu Tekstil, Starbucks, PepsiCo Türkiye, Türk Ekonomi Bankası (TEB), Tekfen Holding ve Grup Şirketleri, MediaMarkt, Michelin, TAB Gıda, ETİ, Aksigorta, Bioderma, FLO Mağazacılık ve Sirena Marine’in de bulunduğu 40’ı aşkın markaya hizmet veriyor.Popüler Haberler


Yu-Gi-Oh! KOLEKSYİON KART OYUNUNUN Yeni Booster Seti Legendary Duelists: Duels From the Deep Satışta


Birbirinden eğlenceli sürprizlerin ve oyun içi yeniliklerin oyun severleri beklediği PUBG MOBILE & Survivor işbirliği başladı.


Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi, ikinci hafta mücadelelerinin sona ermesiyle iyice kızıştı!


Ekip oyuncuları, toplam 203 puanla birinci bitirdikten sonra 500.000 Amerikan doları değerindeki ödül havuzundan en büyük payını aldı