-->
 Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL’e Büyük Güncelleme! 

Yeni kartlar, desteler, tek kişilik oyun modu içerikleri, login bonusları, güncellenmiş Yasaklı/Limitli listeler ve yepyeni Accolades fragmanı şimdi sizlerle!

10.05.2022 | ulasufuk

Yeni kartlar, desteler, tek kişilik oyun modu içerikleri, login bonusları, güncellenmiş Yasaklı/Limitli listeler ve yepyeni Accolades fragmanı şimdi sizlerle!

Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), bugün itibarıyla popüler dijital kart oyunu Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL için bir düzine yeni içerikten oluşan yepyeni bir güncellemeyi duyurdu.

Bugünkü güncellemeyi kutlamak için KONAMI, Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL‘in hem basından hem de oyunseverlerden aldığı yorumları sergileyen yeni bir fragman (Accolades) yayınladı. 

İlgili videoya buradan ulaşabilirsiniz.

Güncellemeyle birlikte oyuna gelen yeniliklerden bazıları şöyle:

  • Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL Forbidden/Limited (Yasaklı/Limitli) listesinin ilk güncellemesi, Duels’da hangi kartların yasaklı hangilerinin limitli olduğunu belirliyor. Buradan inceleyin
  • Cyberdark End Dragon gibi kartlar içeren yepyeni “Refined Blade” & “Fusion Potential” Seçim Desteleri ve “Cybernetic Successor” Structure Destesi’ni Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL Shop’tan edinebilirsiniz
  • Tek başına Düello yapmak isteyenler için iki yeni Solo Mod geçidi. Geçitlerin ilki “Tehlike” temalı. İkinci geçit “Duel Strategy 2” ise yeni tutorial tabanlı görevler ve açılacak özel ödüllerle geliyor.   
  • 3. ay kutlaması, oyuna giriş bonusu şimdi tüm Düellocular için ücretsiz! Oyuna giriş yapın ve 1000 mücevher kazanın’!
  • Mücevherlerde harika indirimler, şimdi Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL Shop’ta
  • Genel Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL deneyimine gelen bir dizi optimizasyon ve çok daha fazlası

Ayrıca, yakında Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL‘e yeni bir çevrimiçi etkinlik geliyor. 12 Mayıs’tan itibaren özel kurallar ve ödüllerle Fusion Festivali’nde en iyi kombinasyonlarınızı ortaya çıkarmaya hazırlanın.

Daha fazla bilgi için adresimiz: https://www.konami.com/yugioh/masterduel/en/

Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL, sevilen Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU‘nun (TCG) dijital versiyonudur. 4K çözünürlükte* Düellolar, toplanacak 10.000’den fazla kart**, tek oyunculu Solo Mod, çevrimiçi Düellolar, turnuvalar, etkinlikler ve çok daha fazlası bu oyunda sizlerle.

Şimdiye kadar 30 milyondan fazla indirilen Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL, bu başarısıyla Yu-Gi-Oh! TCG‘nin en kapsamlı dijital deneyimi olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.

Bu eğlenceli deneyim, PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One, Steam, Nintendo Switch, iOS ve Android’de ücretsiz.

Dünyaca ünlü Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU, 80’den fazla ülkede, 8 dilde yayınlanmaya ve her yaştan oyunseverin beğenisini kazanmaya devam ediyor

Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU ile ilgili ne güncel haberler için aşağıdaki hesapları takip edebilirsiniz: 

* Sadece 4K destekleyen cihazlarda

** Bazı kartlar, etkinlik katılımı veya oyun içi satın alımlar gerektirebilirPopüler Haberler


Çok platformlu retro ve modern oyunların yayıncısı Ziggurat Interactive, Retro First Friday girişimini iki heyecan verici duyuruyla yeniden başlatıyor: A Boy and His Blob™ Retro Collection’ın PC’de yayınlanması ve Ballance’ın 5 Ocak’taki çıkış tarihi duyurusu!


SQUARE ENIX® bugün DRAGON QUEST MONSTERS serisinin en yeni rol yapma oyunu DRAGON QUEST MONSTERS: The Dark Prince’i piyasaya sürdü.


NACON, Ambulance Life oyununun yayınlanması ve dağıtımı için stüdyo Aesir Interactive ile bir anlaşma imzaladıklarını duyurmaktan memnuniyet duyar.


Green Hell VR Spirits of Amazonia Part 1 şimdi PSVR2, Meta Quest 2 ve Meta Quest 3’te. Lansman fragmanını izleyin!