-->
 Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL’e Büyük Güncelleme! 

Yeni kartlar, desteler, tek kişilik oyun modu içerikleri, login bonusları, güncellenmiş Yasaklı/Limitli listeler ve yepyeni Accolades fragmanı şimdi sizlerle!

10.05.2022 | ulasufuk

Yeni kartlar, desteler, tek kişilik oyun modu içerikleri, login bonusları, güncellenmiş Yasaklı/Limitli listeler ve yepyeni Accolades fragmanı şimdi sizlerle!

Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), bugün itibarıyla popüler dijital kart oyunu Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL için bir düzine yeni içerikten oluşan yepyeni bir güncellemeyi duyurdu.

Bugünkü güncellemeyi kutlamak için KONAMI, Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL‘in hem basından hem de oyunseverlerden aldığı yorumları sergileyen yeni bir fragman (Accolades) yayınladı. 

İlgili videoya buradan ulaşabilirsiniz.

Güncellemeyle birlikte oyuna gelen yeniliklerden bazıları şöyle:

  • Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL Forbidden/Limited (Yasaklı/Limitli) listesinin ilk güncellemesi, Duels’da hangi kartların yasaklı hangilerinin limitli olduğunu belirliyor. Buradan inceleyin
  • Cyberdark End Dragon gibi kartlar içeren yepyeni “Refined Blade” & “Fusion Potential” Seçim Desteleri ve “Cybernetic Successor” Structure Destesi’ni Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL Shop’tan edinebilirsiniz
  • Tek başına Düello yapmak isteyenler için iki yeni Solo Mod geçidi. Geçitlerin ilki “Tehlike” temalı. İkinci geçit “Duel Strategy 2” ise yeni tutorial tabanlı görevler ve açılacak özel ödüllerle geliyor.   
  • 3. ay kutlaması, oyuna giriş bonusu şimdi tüm Düellocular için ücretsiz! Oyuna giriş yapın ve 1000 mücevher kazanın’!
  • Mücevherlerde harika indirimler, şimdi Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL Shop’ta
  • Genel Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL deneyimine gelen bir dizi optimizasyon ve çok daha fazlası

Ayrıca, yakında Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL‘e yeni bir çevrimiçi etkinlik geliyor. 12 Mayıs’tan itibaren özel kurallar ve ödüllerle Fusion Festivali’nde en iyi kombinasyonlarınızı ortaya çıkarmaya hazırlanın.

Daha fazla bilgi için adresimiz: https://www.konami.com/yugioh/masterduel/en/

Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL, sevilen Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU‘nun (TCG) dijital versiyonudur. 4K çözünürlükte* Düellolar, toplanacak 10.000’den fazla kart**, tek oyunculu Solo Mod, çevrimiçi Düellolar, turnuvalar, etkinlikler ve çok daha fazlası bu oyunda sizlerle.

Şimdiye kadar 30 milyondan fazla indirilen Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL, bu başarısıyla Yu-Gi-Oh! TCG‘nin en kapsamlı dijital deneyimi olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.

Bu eğlenceli deneyim, PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One, Steam, Nintendo Switch, iOS ve Android’de ücretsiz.

Dünyaca ünlü Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU, 80’den fazla ülkede, 8 dilde yayınlanmaya ve her yaştan oyunseverin beğenisini kazanmaya devam ediyor

Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU ile ilgili ne güncel haberler için aşağıdaki hesapları takip edebilirsiniz: 

* Sadece 4K destekleyen cihazlarda

** Bazı kartlar, etkinlik katılımı veya oyun içi satın alımlar gerektirebilirPopüler Haberler


Türk Telekom; GameX 2022 Uluslararası Dijital Oyun ve Eğ


Sıra tabanlı strateji oyunları PC’de çok popülerdir ve meraklılar her zaman bu türde oynamak için yeni oyunlar ararlar. Neyse ki bu yıl, türün hayranları, 2022’de Ice Code Games ve Good Shepherd Entertainment’ın Hard West 2’yi piyasaya süreceği gibi kuru kalmayacak. Bu başlık, bir RPG ile sıra tabanlı bir strateji arasında bir melezdir ve vahşi batının […]


PlayStation’ın servis platformu PlayStation Plus’ın oyun listesi duyuruldu.


Ülkemizde, yetişkinlerin yüzde 78’i mobil oyunların iyi birer oyuncusu.