-->
Yeni Razer Barracuda Serisi İle Oyun Sokaklara Taşınıyor

SmartSwitch Dual Wireless, bütünleşmiş gürültü önleyici mikrofon ve şık tasarımı ile yeni Barracuda;

31.05.2022 | ulasufuk

SmartSwitch Dual Wireless, bütünleşmiş gürültü önleyici mikrofon ve şık tasarımı ile yeni Barracuda; çok sayıda platformu destekleyen her yere götürülebilecek oyun kulaklığı serisi haline geliyor.

Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer™, bugün mevcut Barracuda X’in yenilenmesinin yanında, yeni Barracuda ve Barracuda Pro’yu da duyurdu. Yeni sokak stili oyun kulaklığı ailesi, oyunculara evde veya dışarıda en saf sesi sunmak için en son teknolojilerle dolu olarak geliyor.

Hibrit Aktif Gürültü Önleme Teknolojisine (ANC) sahip olan Barracuda Pro, kullanıcıya her ortamda kesintisiz bir ses deneyimi sunar, maksimum odaklanma gerektiren yoğun oyun oturumları için olduğu kadar, dış dünyadaki dikkat dağıtıcı diğer bütün sesleri susturup açık havada müziğin keyfini çıkarmak isteyen herkes için idealdir.

Razer SmartSwitch Dual Wireless’ı kullanan Barracuda Pro, aynı anda iki cihaza bağlanabilir ve gerektiğinde ikisi arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilir. Bu özellik sayesinde kullanıcılar PC’lerinde oyun oynarken gelen aramaları, cihazlar arasında eşleştirmeyi kaldırıp tekrardan eşleştirme yapmak zorunda kalmadan, tek bir düğmeyle Barracuda Pro’yu iki cihaz arasında sorunsuz kullanabilecekler. Tüm Barracuda modelleri, yüksek hızlı oyun performansı ve mobil uyumlu Bluetooth rahatlığı için hem Razer HyperSpeed Wireless (2.4GHz) hem de Bluetooth 5.2 bağlantısını destekler.

Razer PC Oyun Bölümü Başkanı Chris Mitchell, “Barracuda Pro, her şeyi yapan hibrit kulaklıktır” dedi. “İster evdeki ana oyun kurulumunuz ister hareket halindeyken en sevdiğiniz müzik çalma listeleriniz olsun, Barracuda Pro, yaşam tarzı kulaklıklarının sorunsuz rahatlığını ve Razer oyun kulaklığından beklediğiniz yüksek performanslı oyun özelliklerini şık, birinci sınıf bir tasarımda paketlenmiş tavizsiz bir deneyim için bir araya getiriyor.”

Barracuda Pro, ister oyun içinde takımınıza emirler vermek olsun, ister aileniz ve arkadaşlarınızla telefonda görüşmek olsun, en yüksek vokal alımı için ince ayarlanmış çift bütünleşmiş hüzmelemeli gürültü önleyici mikrofonları sayesinde kristal netliğinde ses iletişimi sağlar. Bu özellik, Razer Audio App aracılığıyla seçilebilen üç seviyeli aktif gürültü bastırma ile Barracuda Pro’da bulunan yeni Razer TriForce Bio-Cellulose 50mm sürücüler, zengin, doğal ve ayrıntılı bir ses ortamı sunar. Saf ve seyreltilmemiş ses için kulaklık; ultra düşük bozulma, gelişmiş sinyal-gürültü oranı, daha büyük bir dinamik aralığın yanında müzik severler için daha iyi güç çıkışı, daha fazla ayrıntı ve netlik sağlamak için kendi dahili birinci sınıf THX Akromatik Ses Amplifikatörüne (THX AAATM) sahiptir. 

Öte yandan THX® Uzamsal Ses; oyunculara oyunlarda atmosfere girmenizi sağlayacak gerçekçi oyun içi ses sunarken, müzik ve filmlerde de üst düzey bir deneyim yaşatır.  

Üst düzey sese sahip hibrit kulaklık

Bugün Barracuda Pro ile birlikte duyurulan yeni Razer Barracuda, Razer’ın TriForce Titanium 50mm sürücülerine ve THX Spatial Audio’ya sahip olup, ayrıntılı ve güçlü ses sunarak filmlere ve oyunlara hayat verir. FlowKnit Memory Foam kafa bandı ve kulaklık dolgusu, kulaklık özelliklerini kullanmak için cihaz üzerindeki kontrollere kolayca erişilebilecek şekilde uzun süreli rahat kullanım sağlar.

Bu özelliklerin yanında Barracuda; kullanıcılara tek bir pil şarjıyla 40 saate kadar pil süresi ile birden fazla cihazla uyumlu, çok yönlü, kablosuz bir kulaklık sunmak için Razer SmartSwitch Dual Wireless bağlantısına ve gürültü önleyicili Entegre Hüzmeleme mikrofonuna sahiptir. Barracuda ayrıca eski cihazlar için de 3,5 mm analog girişleri destekler.

Günlük kullanım için sınırsız güç

Barracuda ürün ailesine yapılan yeni eklemelerin bir diğer üyesi ise yenilenen Barracuda X oldu. Yenilenen kulaklığa Razer SmartSwitch Dual Wireless’ın eklenmesiyle cihaza tam Bluetooth desteği eklenmiş oldu. Pil ömrü iki katından fazla arttırıldı ve şimdi tek bir şarjla 50 saate kadar kullanım sağlıyor.

Ayrılabilir HyperClear kardioid mikrofonu, 40 mm Razer Triforce Sürücüleri ve 7.1 Surround Ses desteği ile Barracuda X; mükemmel hafiflikte, çok yönlü, çok platformlu bir oyun kulaklığı olmaya devam ediyor. 

Barracuda Pro, Barracuda ve Barracuda X, kullanıcılara üstün bir deneyim sunmak için SmartSwitch ve THX AAA™ gibi en yeni tescilli teknolojileri kullanan Razers’ın popüler kablosuz kulaklık serisine en son eklenen ürünlerdir. Kullanıcıların aynı anda birden fazla cihaza bağlanırak müzik ve oyunların keyfini çıkarmasını sağlayacak yeni Razer Barracuda serisi; seslerini gittikleri her yere beraberlerinde götürmek isteyen herkes için mükemmel bir yoldaştır.

RAZER BARRACUDA PRO

 • Razer SmartSwitch Dual Wireless (2.4GHz ve BT)
 • Hibrit Aktif Gürültü Önleme (ANC) Teknolojisi
 • Razer TriForce Bio-Cellulose 50mm Sürücüler
 • THX Achromatic Audio Amplifier (THX Renksiz Ses Amplifikatörü- THX AAA™)
 • THX Spatial Audio (THX Uzlamsal Ses)
 • Çift Entegre Gürültü Önleyici Mikrofon
 • Peluş Suni Deri Hafızalı Köpük Yastıklar
 • Ağırlık: 340g
 • Pil ömrü: 40 saat
 • USB-C Şarj

RAZER BARRACUDA

 • Razer SmartSwitch Çift Kablosuz (2.4GHz ve BT) ve 3.5 Analog
 • Razer TriForce Titanium 50mm Sürücüler
 • THX Spatial Audio (THX Uzlamsal Ses)
 • Çift Entegre Gürültü Önleyici Mikrofon
 • FlowKnit Hafızalı Köpük Yastıklar
 • Ağırlık: 300g
 • Pil ömrü: 40 saat
 • USB-C Şarj

RAZER BARRACUDA X

 • Razer SmartSwitch Çift Kablosuz (2.4GHz ve BT) ve 3.5 Analog
 • Razer TriForce 40mm Sürücüler
 • 7.1 Surround Ses
 • Ayrılabilir Razer HyperClear Kardioid Mikrofon
 • FlowKnit Hafızalı Köpük Yastıklar
 • Ağırlık: 250g
 • Pil ömrü: 50 saat
 • USB-C Şarj

FİYAT & SATIŞA ÇIKIŞ

Barracuda Pro
249.99$ / 269.99€
Razer.com ve Yetkili Satıcılar – 31 Mayıs 2022

Barracuda
159.99$ / 169.99€ 
Razer.com ve Yetkili Satıcılar – 31 Mayıs 2022

Barracuda X
99.99$ / 99.99€
Razer.com ve Yetkili Satıcılar – 31 Mayıs 2022

Daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayın.

THX AAA ve THX Uzamsal Ses hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayınPopüler Haberler


Heyecanlı karşılaşmalarına sahne olan turnuvanın finalinde Galatasaray Espor’u 3-1 mağlup eden HOWL Espor şampiyon oldu.


Dünyanın En Geniş Kapsamlı Star Wars Koleksiyonu Galaksinin Fanları Sergisi Istanbul Sinema Müzesi’nde


Samsung Art Store kullanıcıları, Van Gogh’tan Antik Mısır’a kadar uzanan bir yelpazede sunulan 38 ünlü sanat eseri arasından seçim yapabilecek.


MediaMarkt, farklı kategorilerden sunduğu binlerce teknolojik ürüne ek olarak bu ürünlerin vazgeçilmez aksesuarlarında, 25 Eylül tarihine kadar geçerli olacak Aksesuar Kampanyası’nı başlattı.