-->
Mario Strikers: Battle League Genel Bakış Fragmanı

10 Haziran 2022 Cuma günü lansmanı yapılacak olan Mario Strikers: Battle League Football’da sahada sınırsız aksiyona hazırlanın!

24.05.2022 | ulasufuk

10 Haziran 2022 Cuma günü lansmanı yapılacak olan Mario Strikers: Battle League Football’da sahada sınırsız aksiyona hazırlanın!

ÇALIMLARIN, ÇELMELERİN VE GOLLERİN BULUNDUĞU YENİ MARIO STRIKERS:BATTLE LEAGUE FOOTBALL GENEL BAKIŞ FRAGMANI

Kazanmak için hiçbir kuralın olmadığı ve tam bir kargaşanın yaşanacağı Mario Strikers: Battle League Football 10 Haziran’da Nintendo Switch’e geliyor.Tıpkı futbola benziyor, tabii futbolda hakemler ve kurallar olmasaydı. Oyuncuların zafer yolunda rakiplerine yapabilecekleri bütün oyun içi hareketlerin sergilendiği Mario Strikers: Battle League Football –Tanıtım Fragmanını izleyin.

Mario Strikers: Battle League Football’da oyuncular, Mario, Peach, Donkey Kong ve Toad dahil olmak üzere Mushroom Kingdom’dan tanıdık yüzler arasından seçim yapabilir ve sekiz oyuncuya kadar yerel* oynayabilir veya rekabeti çevrimiçi oyuna taşıyabilirler.** Oyuncular Team Tackle özelliğini kullanarak, takım arkadaşlarını ekstra pozisyona sokabilir, rakiplerini yere serebilir veya Hyper Strike ile iki puan kazanabilmeniz için almanız gereken Strike Orb’ları kapabilirler. Strike’ta faul yok, karşı takımı kramponlarınız ile karşı karşıya gelmemeyi dileyecek hale getirebilirsiniz.

Kurallar olmasa bile, korunma her şeyden önemlidir. Alması ve oynaması kolay olsa da, oyuncular her karakter için değişiklik gösteren, hız arttırma, birden fazla skor üretme veya çelmelere karşı dayanıklılık gibi karakterlerinin istatistiklerini artırmak için donatılabilecek gösterişli teçhizatlar takarak daha derin stratejiler uygulayabilirler.Her karakterin ayrıca keşfedilecek kendi imzası olan Striker sitili vardır.

Oyuncular teçhizatlarını giydikten sonra gözü pek arkadaşlarıyla birlikte Strikers Club modunda çevrimiçi olarak toplanabilirler. Bu modda oyuncular 20 kişiye kadar kendi klüplerini kurabilir veya hazır farklı takımlara katılabilir, daha sonra puan kazanmak ve her sezon sıralamada yükselmek için diğer kulüplerle karşı karşıya gelebilirler. Kulüp sahipleri kulüplerinin formasını özelleştirebilir ve ayrıca her maçtan sonra kazanabilecekleri jetonlar ile kulüp stadyumunu kişiselleştirebilirler.

Beşe beş bir spor oyunu olan Mario Strikers: Battle League Football ile sahada sınırsız aksiyona hazırlanın, kazanmak için ne gerekiyorsa yapın. Mushroom Kingdom’dan tanıdık yüzler arasından seçim yapın ve 10 Haziran Cuma günü Mario Strikers: Battle League Football Nintendo Switch için çıktığında zafere giden yolda rakiplerinizi çarpın,çalım atın ve çelme takın.

İLGİLİ VİDEO:

Mario Strikers: Battle League Football – Overview Trailer (Nintendo Switch)https://youtu.be/WPajJE6KUrs

* Çok oyunculu mod için ayrıca satılan ek aksesuarlar, oyunlar ve/veya sistemler gerekebilir.

** Çevrimiçi oyun için Nintendo Switch Online üyeliği (ayrı satılır) ve Nintendo Hesabı gerekir. Tüm ülkelerde mevcut değildir. Çevrimiçi özellikler için internet erişimi gereklidir. Şartlar ve koşullar geçerlidir. Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edinnintendo.co.uk/nintendoswitchonlinePopüler Haberler


Heyecanlı karşılaşmalarına sahne olan turnuvanın finalinde Galatasaray Espor’u 3-1 mağlup eden HOWL Espor şampiyon oldu.


Dünyanın En Geniş Kapsamlı Star Wars Koleksiyonu Galaksinin Fanları Sergisi Istanbul Sinema Müzesi’nde


Samsung Art Store kullanıcıları, Van Gogh’tan Antik Mısır’a kadar uzanan bir yelpazede sunulan 38 ünlü sanat eseri arasından seçim yapabilecek.


MediaMarkt, farklı kategorilerden sunduğu binlerce teknolojik ürüne ek olarak bu ürünlerin vazgeçilmez aksesuarlarında, 25 Eylül tarihine kadar geçerli olacak Aksesuar Kampanyası’nı başlattı.