-->
ASUS ProArt Monitörler, NAB Show 2022’deki Blackmagic Design Standında Boy Gösterdi

ASUS, ProArt Display PA32UCX-PK profesyonel monitörlerinin NAB Show 2022’deki Blackmagic Design standında (N302) HDR

10.05.2022 | ulasufuk

ASUS, ProArt Display PA32UCX-PK profesyonel monitörlerinin NAB Show 2022’deki Blackmagic Design standında (N302) HDR ile ilgili demolar için kullanıldığını duyurdu. 32 inç boyutunda bir 4K HDR ekran olan PA32UCX-PK’da 1200 cd/m² maksimum parlaklığa ulaşan 1152 bölgeli mini LED arka aydınlatma bulunuyor. Stantta ayrıca TUF Gaming VG28UQL1A modeli üzerinde SDR ile ilgili demolar gösterildi. 28 inç boyutunda bir 4K monitör olan VG28UQL1A’da 48 Gbps bant genişliği sunan HDMI® 2.1 bağlantısı bulunuyor.  

“Bu yıl standımızda ASUS ProArt monitörlerine yer verdiğimiz için heyecanlıyız.”  diyen Blackmagic Design Başkanı Dan May, sözlerini şöyle sürdürdü: “Ürünlerimizi en iyi şekilde göstermek ve katılımcılara mükemmel bir deneyim sunmak için yüksek kaliteli monitörler kullanmak istiyoruz.” 

ASUS ProArt profesyonel monitörler muhteşem görüntüler sunuyor. Mini LED ekranlar tasarımcıların tek ekranda düzenleme yapmasına, renk sınıflandırmasına ve içerik izlemesine olanak veriyor.

“Blackmagic Design yaratıcı video prodüksiyon teknolojisinin öncü geliştirici ve üreticilerinden biri.” diyen ASUS Kurumsal Başkan Yardımcısı, Ekran İş Birimi Genel Müdürü ve ProArt Komitesi Başkanı Vincent Chiou, ardından şunları söyledi: “ASUS ProArt da aynı şekilde, içerik üreticilerine ve tasarımcılara güç veren en gelişmiş teknolojileri sunmak için çalışıyor.”

Blackmagic Design, ASUS ProArt profesyonel monitörlerden ilk yararlanan şirketlerden biri oldu. NAB Show 2022’ye katılanlar mini LED arka aydınlatma, OLED ekranlar ve ASUS Smart HDR teknolojisi gibi en gelişmiş ProArt görüntü teknolojilerini yakından gördü.



Popüler Haberler


– Espor ve oyuncu ekipmanlarında dünya lideri, özel olarak oyun yaşam tarzı için tasarlanan ödüllü Arctis, Nova kulaklık serisini genişletiyor –


NVIDIA ACE for Games, ULMB 2 Ekranlar, Reflex Oyunları ve Daha Fazla DLSS Oyunları!


Kitaplıklarla kaplı bir okuma odasında zaman geçirmek ya da 90’ların grunge ruhunu geri getirmek isteyenleri yepyeni iki The Sims 4


THX Sertifikalı Razer Hammerhead Pro HyperSpeed! Nihai Çapraz Platform Kablosuz Kulaklığı