-->
Riders Republic İkinci Sezon: Showdown Yarın Başlıyor

Oyuncular Yarından itibaren Showdown Sezonunun Keyfini Çıkarabilir

26.04.2022 | ulasufuk

Oyuncular Yarından itibaren Showdown Sezonunun Keyfini Çıkarabilir

TRAILER: YOUTUBE

Ubisoft bugün, Riders Republic’in ikinci sezonu Showdown’ın yarından itibaren Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation®4, PlayStation®5*, Stadia ve Windows PC için Ubisoft Store ile Epic Games Store’da erişilebilir olacağını duyurdu.

Showdown ile harekete geçin: Bu yepyeni sezonu kutlamak için oyuncular, kendi çok oyunculu moduyla yeni Showdown arenasını keşfedecek. Bu, iki takımın mümkün olduğunca fazla yıldırım toplamak için yarıştığı ve yeni oyuncaklar (yeni oynanış yolu sunan ekipmanlar) kullandığı heyecan verici bir 6v6 karşılaşma.

Oyuncular, yeni toplu yarışlarda kendilerine meydan okuyabilecek ve tek bir tekerlek üstünde şık bir sürüş için özel kıyafetler, oturum göstergeleri ve yepyeni Manuelmode’u keşfedebilecekler. Ayrıca oyuncular, yeni klan özelliği ile oyun içi özel bir arkadaş listesine isim verip bu listeye katılabilecekler ve kendi topluluklarını oluşturabilecekler.

Bu sezon ayrıca, tüm oyuncuların özel ödüller açabilecekleri ve 18 Mayıs’tan itibaren Rabbids Takeover etkinliği gibi canlı etkinliklere katılabilecekleri yedi haftalık odak noktasına sahip yeni bir sezon ilerlemesi sunuyor.

1. Yıl Kartı sahipleri bu sezon için Spider ve Juggernaut** adındaki iki oyuncağa erken erişimle sahip olacak. Her iki oyuncak da özel Sniper oyuncağıyla birlikte Showdown modunda bir paket olarak alınabilecek. Oyuncular, 1. Yıl Kartı’nı Riders Republic’in Gold veya Ultimate sürümleriyle edinebilir veya ayrı olarak satın alabilirler.  Bir “Hoş Geldin Paketi” de ayrı satılacak ve yeni bir efsanevi kıyafet ile 2300 Republic Coins içerecek.

Riders Republic 2. Sezon: Showdon hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen https://ridersrepublic.com/showdown adresini ziyaret edin.

Riders Republic ve Ubisoft’un tüm oyunları hakkındaki son haberler için, lütfen şu adresi ziyaret edin: news.ubisoft.com

*Ek ücret ödemeden oyunun dijital PS5™ sürümüne yükseltin. Uygun PS4™ disk sürümlerini yükseltmek için oyuncuların disk sürücülü bir PS5™ konsoluna ihtiyacı vardır. PlayStation.com/help. Riders Republic, Akıllı Teslim’den yararlanır: Oyunu bir kez satın alın ve Xbox Series X ile S de dahil olmak üzere cihazınız için optimize edilmiş sürümü otomatik olarak ücretsiz indirin.

**Spider Oyuncağı 27 Nisan’da Y1 kartı sahiplerine sunulacak ve Showdown Arena dışında kullanılabilecek. Juggernaut Oyuncağı, sezonun ilerleyen saatlerinde Y1 kartı sahiplerine sunulacak.  Çıkış tarihinde Y1 kartı sahiplerine sunulacak, kart sahibi olmayanlar için de 7 gün sonra ayrı satın alınabilir olacak.Popüler Haberler


Büyük Finalleri İstanbul’da gerçekleştirilecek dünyanın en büyük espor turnuvalarından 2023 PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nın (PMGC) Lig Aşaması 2 Kasım’da başlıyor.


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.


Küresel teknoloji markası HONOR’un tablet serisinin en yeni üyesi HONOR Pad X9, Trusted Reviews ve PocketNow’un da aralarında yer aldığı birçok teknoloji medyası tarafından ödüle layık görüldü.


MediaMarkt, 2017 yılında Türkiye’de bir ilk olarak mağazalarında kurduğu Gamezone alanlarında tüm oyunseverleri son teknolojiyle bir araya getiriyor.