-->
HyperX Müşteri Memnuniyet EtkinliğiLOOT DROP II, 30 Mart – 24 Nisan Tarihleri Arasında Karşınızda!

HyperX, dünya çapında gerçekleşecek olan LOOT DROP 2. Yıl etkinliği ile hayranlarıyla buluşmaya hazır!

31.03.2022 | ulasufuk

HyperX, dünya çapında gerçekleşecek olan LOOT DROP 2. Yıl etkinliği ile hayranlarıyla buluşmaya hazır!


HP Inc.’in oyun çevre birimleri ekibi, oyun ve e-sporda marka lideri HyperX, dünya çapında gerçekleşecek olan müşteri memnuniyet etkinliği olan HyperX Loot Drop 2 ’yi duyurdu. Loot Drop II, indirimli fiyatlarla sunulan, ödüllü HyperX ürünleriyle dünyanın dört bir yanındaki fırsatlar için koordine edilmiş bir etkinliktir. Mart ayı boyunca katılımcı online satış mağazalarına ve perakendecilere göre değişen, kesin tarih aralıklarında gerçekleşecek “türünün tek örneği” bir girişimdir. HyperX Loot Drop, HyperX ödüllü ürünlerini olağanüstü indirimlerle sunarak, oyun topluluklarına ve hayranlarına destek göstermek için gerçekleştirilen dünya çapında bir kutlamadır. Loot Drop etkinliği, oyun kulaklıkları, klavyeler, fareler, USB mikrofonlar ve daha fazlası için daha düşük fiyatlandırma sağlamaktadır.

www.hxpromo.com

HyperX, pandemi sürecindeki işlemci kıtlığının ve tedarik zinciri zorluklarının olduğu bu zorlu dönemde dünya çapında online satış mağazaları ve perakende iş ortaklarıyla birlikte çalışarak, profesyonel oyuncular, yayıncılar, profesyonel sporcular ve her türlü oyuncu tarafından kullanılan ürünler sunuyor. Katılımcı ülkelerdeki fırsatlar hakkında daha fazla bilgi için HyperX Loot Drop web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. HyperX.com, fiyatlandırmaları önceden haber vermeksizin değiştirilebilir, perakendecilerin fiyatlandırması değişiklik gösterebilir.


Katılımcı partnerler: AMAZON, MEDIA MARKT, TEKNOSA ve OVER GAME


İndirimli Ürünler: CLOUD 2 RED, CLOUD 2 GM , CLOUD 2 WIRELESS, CLOUD ALPHA S, CLOUD STINGER CORE WIRELESS PS5, ALLOY ELITE II, ALLOY ORIGINS CORE RGB, ALLOY CORE RGB TR, ALLOY ORIGINS RGB, PULSEFIRE CORE, PULSEFIRE FPS PRO RGB, FURY S MOUSE PAD (M), FURY S SPEED EDITION (M), FURY S MOUSE PAD (L), FURY S SPEED EDITION (L), FURY S SPEED EDITION (XL), FURY S MOUSE PAD (XL), SOLOCAST MICROPHONE, QUADCAST MICROPHONE, QUADCAST S MICROPHONE, 
ABS KEYCAPS TR


Mevcut COVID-19 durumu nedeniyle, HyperX ’in bazı ürünlerinde ve nakliyesinde gecikmeler yaşanabilir. HyperX, bu durumun müşterileri üzerindeki etkiyi en aza indirmek, ürün kullanılabilirliğini ve zamanında teslimat sağlamak için ortaklarıyla mümkün olan her türlü tedbiri almaktadır.


Promosyonların uzunluğu bölgeye ve katılımcı online satış mağazalarına / perakendeciye bağlı olarak değişiklik gösterebilir.Popüler Haberler


NVIDIA Omniverse, Evrensel Sahne Tanımı (OpenUSD) için hızlandırma ve üç yeni masaüstü iş istasyonu Ada Nesli GPU’ya yönelik önemli güncellemeleri ele aldı.


Razercon 2023, Çığır Açan Duyurular Ve Özel Ortaklıklarla Küresel Oyun Topluluğunu Canlandırıyor


Samsung Electronics Türkiye, 22-24 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Gaming İstanbul Fuarı’na oyunseverleri davet ediyor.


Yılın en lezzetli etkinliklerinden biri olan Ankara Coffee Festivali, 22-24 Eylül tarihleri arasında MediaMarkt ana sponsorluğunda gerçekleşiyor.