-->
Anno 1800 4. Sezon Kartı ileYeni Dünya’ya Girin

Anno 1800’ün Yeni Sezonunda Tarımda Devrim Yapın, Göklere Çıkın ve Yeni Bir Sosyal Sınıfı Keşfedin

31.03.2022 | ulasufuk

Anno 1800’ün Yeni Sezonunda Tarımda Devrim Yapın, Göklere Çıkın ve Yeni Bir Sosyal Sınıfı Keşfedin

Bugün Ubisoft, Anno 1800™ için 4. Sezon Kartı’nın yayımlanacağını duyurdu. “Seeds of Change”, “Empire of the Skies” ve “New World Rising” olmak üzere 3 DLC’den oluşan 4. Sezon Kartı, oyuncuları alternatif tarımsal üretim yollarını keşfetmeye, havacılığa öncülük etmeye ve Yeni Dünya nüfusunun yeni bir sınıfına liderlik etmeye davet edecek. Ek olarak, her DLC ile gelen yeni bir senaryo; oyunculara meydan okuyacak, yeni görevler ve oyun mekanikleri sunacak ve 12 Nisan 2022’den itibaren oyuna üç özel süsleme getirecek.

“Seeds of Change”, 12 Nisan 2022’de çıkacak 4. Sezon’un ilk DLC’sidir. Anno hayranları, güçlü Yeni Dünya çiftlikleri inşa edebilecek ve tarım ürünleri üretmek için kendi kırsal mülklerine sahip olabilecekler. Verimliliği en üst düzeye çıkararak, ada politikaları oluşturarak ve daha önce ithal edilmesi gereken malları yetiştirerek bölge sakinlerinin bağımsızlığını güçlendirmek DLC deneyiminin merkezinde yer alıyor. “Seasons of Silver” senaryosu ile oyuncular, değişen mevsimlerle uğraşırken sıfırdan karmaşık bir gümüş üretim zinciri kurmaya zorlanacak.

Sezon Kartı ayrıca oyunculara 2022 yazı için planlanan “Empire of the Skies” ile zeplinleri kullanmanın yeni yollarını tanıtacak. Posta, mal ve işçi taşımacılığından hava savaşlarına kadar gökyüzü, oyuncuların olanaklarını genişletecek. Son olarak, 2022’nin sonlarında çıkacak olan “New World Rising”, Yeni Dünya’ya yepyeni bir nüfus sınıfı ve daha fazla ada ekleyecek. Her DLC için ek bilgiler, yayımlanma tarihlerinden önceki haftalarda duyurulacak.

Bugün itibariyle iki farklı Anno 1800 4. Yıl sürümü bulunuyor:

  • Tam Sürüm 4. Yıl: Ana oyun, Lüks Paket ve 4 adet sezon kartının her birini içerir.
  • Altın Sürüm 4. Yıl: Ana oyun, Lüks Paket ve sadece 4. Sezon Kartı’nı içerir.

Bu iki sürüm şimdi satışta ve eski sürümlerin yerini alıyor. Üç DLC’ye ek olarak Anno 1800, her DLC çıkışıyla gelecek ve oyunu daha da geliştirmeye odaklanacak ücretsiz oyun güncellemeleri de alacak.

“Seeds of Change”in yayımlanmasıyla birlikte oyuncular, Ücretsiz Hafta’nın bir parçası olarak 12-19 Nisan tarihleri arasında Anno 1800’ü (ana oyunun tümü) ücretsiz olarak test etme fırsatına sahip olacaklar.

Anno, Windows PC için Ubisoft Store ve Epic Games Store’da. 4. Sezon Kartı, 24,99 avro karşılığında satışa sunulacak ve DLC’lerin ayrı ayrı satın alınmalarına kıyasla 10 avro tasarruf sağlayacak. Tek başına satın alındığında, “Seeds of Change” DLC’sinin fiyatı 7,99 avro olacak.

Ubisoft Mainz tarafından geliştirilen Anno 1800, oyuncuların bir yönetici olarak gelişmesine ve yeni beceriler kazanmasına olanak tanıdı. Oyuncular, büyük veya küçük şehirlerini oluşturabilir, verimli lojistik ağlar planlayabilir, yeni kıtalar kurabilir, küresel seferler düzenleyebilir ve ayrıca diplomasi, ticaret, savaş ve turizmle rakiplerine üstünlük sağlayabilirler.

2021’in sonunda oyun 2 milyondan fazla oyuncuya ulaştı. Anno 1800, çıkışından bu yana Anno topluluğunu kendi düşünme sürecine dahil etmeye adadı. Hayranların bahsettiği pek çok fikir (4. Sezon’daki ek Yeni Dünya içeriği gibi) oyuna eklenmeye devam ediyor. Oyuncular ve stüdyo arasındaki bu iş birliği, geliştirici ekip için hayranlara hoş bir oyun deneyimi sunmak adına çok önemlidir.

Anno hakkında daha fazla bilgi için, lütfen bu adresi ziyaret edin: annogame.com

Anno Union’a katılmak için, lütfen bu adresi ziyaret edin: www.anno-union.com

TRAILER: YOUTUBEPopüler Haberler


Crysis 1 Remastered, Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered oyunlarını içeren Crysis Remastered Trilogy paketi, Steam’de şu an yüzde 72’lik bir indirimle sadece 46,70 TL’den satılıyor.


3D Realms ekibi, nişancı, aksiyon ve macera oyunu Phantom Fury için Steam’de heyecan verici bir demo sürümünü yayınladı.


Epic Games’in her hafta ücretsiz sunduğu oyunlar, bu hafta geçtiğimiz Perşembe günü erişime açıldı.


Prime Gaming, Amazon tarafından her ay kullanıcılarına yeni oyunlar sunan bir hizmet.