-->
G.I. JOE Karakterleri Snake Eyes ve Storm Shadow, 23 Şubat’ta Epic Crossovers Olarak Brawlhalla’ya Katılıyor

Klasik Ninja Kan Kardeşleri Tekrar Savaşıyor ve Oyuna Yeni Bir Harita Getiriyor

16.02.2022 | ulasufuk

Klasik Ninja Kan Kardeşleri Tekrar Savaşıyor ve Oyuna Yeni Bir Harita Getiriyor

“Bilgi, savaşın yarısıdır!” Bugün Ubisoft, Hasbro Inc. ile iş birliği içinde, G.I. JOE’dan Snake Eyes ve Storm Shadow’un 23 Şubat’ta Brawlhalla’da Epic Crossovers olarak erişilebilir olacağını duyurdu. Bu ikonik G.I. Joe ve Kobra Ninjalarının çarpışması, Brawl of the Week’te yer alacak olan Arashikage Dojo adlı yeni bir Showdown oyun modu haritası içeren bir oyun içi etkinliği başlatacak. Arashikage Showdown, oyuncuların maçı kazanmasına veya kaybetmesine yol açacak tuzaklarla karşılaşacağı dört oyunculu, herkesin tek başına olduğu ücretsiz bir çatışmadır. Yeni Arashikage Dojo haritasında üç dakika içinde en yüksek puanı alan oyuncu kazanır, bu nedenle tuzakları ve basınç plakalarını kendi avantajına kullanmak çok önemlidir.

Yeni karakterlere ve haritaya ek olarak, G.I. JOE temalı diğer bazı oyun içi ögeler de etkinlik başlamadan önce gelecek hafta açıklanacak. Epic Crossover etkinliği sona erdikten sonra tüm yeni ögeler ve harita satın alınabilir ve oynanabilir olacak.

Blue Mammoth tarafından geliştirilen Brawlhalla, 80 milyon üzeri oyuncuyu Valhalla salonlarında zafer için savaşmaya götüren destansı ve ücretsiz bir platform dövüş oyunudur. 50 üzeri benzersiz karakter arasından seçim yaparak, oyuncular tek oyunculu ve koop modlarının yanı sıra çevrim içi ve yerel yarışmalara da katılabilir. Brawlhalla, oyuncuların bir arada oyunlar oynayabileceği ve çevrim içi eşleştirme ile oyun aratabileceği Xbox One X ve Xbox Series X|S dahil olmak üzere Xbox One cihaz ailesi, Nintendo Switch™ sistemi, PlayStation 4® ve PlayStation 5® sistemi, PC, Mac, iOS ve Android cihazlar arasında platformlar arası oynamayı da destekler.

Brawlhalla hakkında daha fazla bilgi için, lütfen burayı ziyaret edin: brawlhalla.com

Brawlhalla ve tüm Ubisoft oyunları hakkındaki son haberler için, lütfen bu adresi ziyaret edin: news.ubisoft.comPopüler Haberler


Crysis 1 Remastered, Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered oyunlarını içeren Crysis Remastered Trilogy paketi, Steam’de şu an yüzde 72’lik bir indirimle sadece 46,70 TL’den satılıyor.


3D Realms ekibi, nişancı, aksiyon ve macera oyunu Phantom Fury için Steam’de heyecan verici bir demo sürümünü yayınladı.


Epic Games’in her hafta ücretsiz sunduğu oyunlar, bu hafta geçtiğimiz Perşembe günü erişime açıldı.


Prime Gaming, Amazon tarafından her ay kullanıcılarına yeni oyunlar sunan bir hizmet.