-->
Ubisoft, Nintendo Switch İçin Assassin’s Creed: The Ezio Collection’ı Duyurdu

Bu klasik ödüllü Assassin’s Creed serisini dilediğiniz yer ve zamanda deneyimleyin!

12.01.2022 | ulasufuk

Bu klasik ödüllü Assassin’s Creed serisini dilediğiniz yer ve zamanda deneyimleyin!

Trailer – Watch

Bugün Ubisoft, Assassin’s Creed: The Ezio Collection’ın 17 Şubat’ta Nintendo Switch için çıkacağını duyurdu. Assassin’s Creed: The Ezio Collection; Assassin’s Creed II, Assassin’s Creed Brotherhood, Assassin’s Creed Revelations ve Assassin’s Creed Lineage ile Assassin’s Creed Embers adlı iki kısa filmi içerir. Oyuncular, serideki en ünlü ve ikonik Usta Suikastçı Ezio Auditore da Firenze olma fırsatına sahip olacaklar. Assassin’s Creed®: The Ezio Collection, serinin tüm hayranlarını Assassin’s Creed serisinden Nintendo Switch ile çevrim dışı olarak hem evde hem de dışarıda oynanabilen üç büyük eseri keşfetmeye veya yeniden keşfetmeye davet ediyor.

Bu özel derleme; Handheld Modu, HD Rumble, Dokunmatik Ekran Arayüzü ve Optimize Edilmiş Gösterge gibi gelişmiş özellikler de dahil olmak üzere Nintendo Switch’in sunduğu teknolojilerden tam olarak yararlanır.

Assassin’s Creed: The Ezio Collection’ın içeriği:

  • Assassin’s Creed II. Bu oyunda oyuncular, atalarının ölümcül soyunu Floransa ve Venedik de dahil olmak üzere Rönesans İtalya’sında sürdüren yeni bir Suikastçı olan Ezio olarak oynayacaklar. Efsanevi Leonardo da Vinci’nin kendisi tarafından tasarlanan silahları ve aletleri kullanarak sanatlarını geliştirirken; güç, intikam ve komployla dolu bir ortamda mücadele edin. Solo DLC’nin tamamı, tek oyunculu hikâyeye ilave olarak erişilebilir.
  • Assassin’s Creed Brotherhood. Ezio, güçlü Tapınakçı Nizam’a karşı amansız bir mücadele içindeyken, tüm hayranlar İtalya’nın en ünlü şehri Roma’ya yani gücün, açgözlülüğün ve yolsuzluğun merkezine yolculuk edecek. Bu sadece güç değil, aynı zamanda liderlik de gerektirecek çünkü kendi saflarında toplanacak olan bütün Kardeşlik örgütüne komuta edecekler. Solo DLC’nin tamamı, tek oyunculu hikâyeye ilave olarak erişilebilir.
  • Assassin’s Creed Revelations. Bu oyunda Ezio, cevaplar aramak için hayatını geride bırakmalıdır. Oyuncular, gerçeklerin peşine düştükleri yolculukta efsanevi akıl hocası Altair’in izinden gidecek. Bu tehlikeli yol, onları giderek büyüyen bir Tapınak Şövalyesi ordusunun bölgeyi istikrarsızlaştırmakla tehdit ettiği Osmanlı İmparatorluğu’nun kalbi olan Konstantinopolis’e götürür. Solo DLC’nin tamamı, tek oyunculu hikâyeye ilave olarak erişilebilir.
  • İlave İçerik: Ezio hakkında iki Film. Oyunların yanı sıra bu koleksiyon, Ezio’nun hikayesini daha da derinleştiren iki kısa filmi de içeriyor: Assassin’s Creed Lineage® ve Assassin’s Creed Embers™.

Assassin’s Creed hakkında ayrıntılı bilgi için, lütfen burayı ziyaret edin: assassinscreed.com

Assassin’s Creed: The Ezio Collection ile ilgili en son bilgiler için şu adresi ziyaret edin: www.ubisoft.com/en-us/game/assassins-creed/the-ezio-collection

Ubisoft’un oyunları hakkında daha fazlasını keşfetmek için Ubisoft Haberler sayfamızı ziyaret edin: news.ubisoft.com  

*Assassin’s Creed® II oyunu kartuşta geliyor. Assassin’s Creed® Brotherhood, Revelations, Embers, Lineage ve ilave diller için ses paketi indirilebilir dijital içerik olarak sunuluyor (maks. 35 GB). İnternet bağlantısı gereklidir. İçerik kartuş takıldıktan sonra etkinleştirilebilir. Tüm koleksiyonu tek seferde açmak için MicroSD kart gereklidir.Popüler Haberler


Bir Çin atasözü der ki “İnsan, iç benliğine ne kadar güvenirse
güvensin, her zaman arkadaşlara ihtiyaç duyacaktır”. Bu sözü
her zaman aklınızda bulundurun zira gerek gerçek hayatta,
gerekse de Extraction’ın karanlık dünyasında bu söz çok işinize
yarayacak.


En yeni ROG Strix ve TUF Gaming GeForce RTX 3080 12GB kartları önceki modellere göre daha fazla VRAM’e yer veriyor


Dynabook Satellite Pro C50 serisi, daha kapsamlı işlemci seçenekleriyle genişletildi.


Türkiye’nin en çok yatırım alan sektörü, oyun sektörü oldu