-->
Yu-Gi-Oh! Şampiyona Serisi Ocak 2022’de Başlayacak Turnuvalarla Dönüyor

Konami Digital Entertainment, B.V., Yu-Gi-Oh için uzun zamandır beklenen yüz yüze etkinliklerin geri

27.10.2021 | ulasufuk

Konami Digital Entertainment, B.V., Yu-Gi-Oh için uzun zamandır beklenen yüz yüze etkinliklerin geri dönüşünü duyurmaktan heyecan duyuyor! Yu-Gi-Oh! Şampiyona Serisi (YCS), gelecek yıl Hollanda’nın Utrecht kentinde başlayacak.

21-23 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek olan Utrecht YCS, yaklaşık iki yıl sonra gerçekleşecek ilk fiziksel etkinlik olma özelliği taşıyor. Bundan önceki son YCS, Şubat 2020’de gerçekleşmişti.

Binden fazla Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU (TCG) oyuncusu, Jaarbeurs sergi merkezinde birbirinden heyecanlı Düellolar için bir araya gelecek. Üç gün sürecek etkinlikte oyuncular bir dizi harika ödül ve Avrupa Dünya Şampiyonası Elemeleri’ne katılma şansı için mücadele edecekler. Ayrıca yarışmanın en iyileri prestijli Yu-Gi-Oh! Dünya Şampiyonası’na katılma hakkı kazanacak!

Ödüller arasında en yeni oyun sistemleri ve bir adet Ultra Nadir Duel Link Dragon, the Duel Dragon‘un yanı sıra turnuvaya özel YCS kupası bulunmakta. Tüm katılımcılara ayrıca, (stoklarla sınırlı) Oyun Matı ve Promosyon Kartı verilecek.

Daha fazla ayrıntı için lütfen https://tinyurl.com/49whwx6x adresini ziyaret edin. Etkinliğe nasıl kaydolunacağı ve COVID-19 kısıtlamaları ile ilgili protokoller ileri bir tarihte paylaşılacaktır.

Gelecekteki YCS etkinlikleriyle ilgili haberler yakında paylaşılacaktır. Daha fazla bilgi için lütfen https://www.yugioh-card.com/uk/events/ adresini ziyaret edin.

Popüler koleksiyon kart oyunu Yu-Gi-Oh! TCG, 80’den fazla ülkede ve 9 dilde yayınlanmakta olup her yaştan hayran tarafından takip edilmektedir.

Yu-Gi-Oh ile ilgili güncel bilgiler, TCG ürünleri, etkinlikleri ve yaklaşan tüm Yu-Gi-Oh! dijital kart oyunu başlıkları ile ilgili haberler için lütfen aşağıdaki site ve hesapları takipte kalın:Popüler Haberler


Crysis 1 Remastered, Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered oyunlarını içeren Crysis Remastered Trilogy paketi, Steam’de şu an yüzde 72’lik bir indirimle sadece 46,70 TL’den satılıyor.


3D Realms ekibi, nişancı, aksiyon ve macera oyunu Phantom Fury için Steam’de heyecan verici bir demo sürümünü yayınladı.


Epic Games’in her hafta ücretsiz sunduğu oyunlar, bu hafta geçtiğimiz Perşembe günü erişime açıldı.


Prime Gaming, Amazon tarafından her ay kullanıcılarına yeni oyunlar sunan bir hizmet.