-->
YU-GI-OH! MASTER DUEL’a Geri Sayım Başladı!

Oyunun Solo Mode’u Tokyo Games Show 2021’de görücüye çıktı  

01.10.2021 | ulasufuk

Oyunun Solo Mode’u Tokyo Games Show 2021’de görücüye çıktı  

Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), bugün Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL’in önümüzdeki kış aylarında ücretsiz olarak indirilip oynanabileceğini duyurdu.

Bu yılki Tokyo Game Show’da gerçekleşen 20 dakikalık özel canlı yayında, merakla beklenen koleksiyon kart oyununun tek oyunculu bir Solo Modu (Solo Mode) içereceği de açıklandı.

Tamamen Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU’na (TCG) dayanan Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL, Yu-Gi-Oh! sevenler için eşsiz bir dijital kart deneyimi vaat ediyor. Oyunun yirmi yılı aşkın geçmişini kapsayan 10.000’den fazla* kart oyuncuları bekliyor. Yu-Gi-Oh! TCG/OCG’yi temel alan kartlarınızı toplayın, Destenizi oluşturun ve dünyanın dört bir yanındaki Düelloculara çok özel 4K grafiklerle meydan okuyun.

Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL bu yıl tüm dünyada PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, Nintendo Switch, Steam, iOS ve Android’e geliyor. Daha fazla bilgi için adresimiz: https://www.konami.com/yugioh/masterduel/en/

Dünyaca ünlü Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU, 80’den fazla ülkede, 9 dilde yayınlanmaya ve her yaştan oyunseverin beğenisini kazanmaya devam ediyor

Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU ile ilgili ne güncel haberler için aşağıdaki hesapları takip edebilirsiniz: 

*Bazı kartlar, etkinlik katılımı veya oyun içi satın alımlar gerektirebilir 

**Sadece 4K destekleyen cihazlardaPopüler Haberler


Crysis 1 Remastered, Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered oyunlarını içeren Crysis Remastered Trilogy paketi, Steam’de şu an yüzde 72’lik bir indirimle sadece 46,70 TL’den satılıyor.


3D Realms ekibi, nişancı, aksiyon ve macera oyunu Phantom Fury için Steam’de heyecan verici bir demo sürümünü yayınladı.


Epic Games’in her hafta ücretsiz sunduğu oyunlar, bu hafta geçtiğimiz Perşembe günü erişime açıldı.


Prime Gaming, Amazon tarafından her ay kullanıcılarına yeni oyunlar sunan bir hizmet.