-->
Casper Excalibur Yeni Reklam Filmiyle Oyuncuların Dünyasına Sesleniyor

Türkiye’nin teknoloji markası Casper, Excalibur markası için hazırladığı reklam filmleriyle oyuncuların

20.10.2021 | ulasufuk

Türkiye’nin teknoloji markası Casper, Excalibur markası için hazırladığı reklam filmleriyle oyuncuların iç dünyasını ekrana taşımaya devam ediyor. Gliese İstanbul imzası taşıyan “Ağlayanlar” temalı yeni reklam filminde oyuncuların eğlenceli bahanelerine yer veriliyor.

Son teknoloji donanımları kullanıcılarına sunan Türkiye’nin teknoloji markası Casper, performans odaklı ürünleriyle öne çıkan markası Excalibur için hazırladığı yeni reklam filmini yayınladı. Oyun dünyasındaki konumunu her geçen gün güçlendiren Casper Excalibur, oyun tutkunlarını yakın markajdan ele alarak oyuncuların dünyasını anlatan filmler ile gündemde kalmayı sürdürüyor.

Oyuncuların Excalibur kullanarak oyunun hakkını vermeye davet edildiği reklam filminde her oyuncunun yaşadığı kaybetme korkusu ve hüsran, eğlenceli bir dille ele alınıyor. “Tuş basmıyor!”, “Bu kadar hızlı olamaz, kesin hile yapıyor!”, ve “Ekran dondu ya!” gibi oyuncu dünyasına dair söylemleri yansıtan reklam filmi, Excalibur deneyiminin dinamik bir görsel anlatımıyla da dikkat çekiyor.

Gliese İstanbul imzası taşıyan reklam filminin yönetmen koltuğunda Murad Küçük oturuyor.

Reklam filmini izlemek için; https://www.youtube.com/watch?v=GVV8B5MZyfg Popüler Haberler


Büyük Finalleri İstanbul’da gerçekleştirilecek dünyanın en büyük espor turnuvalarından 2023 PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nın (PMGC) Lig Aşaması 2 Kasım’da başlıyor.


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.


Küresel teknoloji markası HONOR’un tablet serisinin en yeni üyesi HONOR Pad X9, Trusted Reviews ve PocketNow’un da aralarında yer aldığı birçok teknoloji medyası tarafından ödüle layık görüldü.


MediaMarkt, 2017 yılında Türkiye’de bir ilk olarak mağazalarında kurduğu Gamezone alanlarında tüm oyunseverleri son teknolojiyle bir araya getiriyor.