-->
Coca-Cola’nın 25 ülkedeki Oyun ve espor Ajansı Gaming in Turkey Oldu

Gaming in Turkey, Coca-Cola tarafından gerçekleştirilen konkurda, birçok farklı ajans arasından seçilerek firmanın 25 ülkedeki oyun ve espor ajansı oldu.

01.09.2021 | ulasufuk

Gaming in Turkey, Coca-Cola tarafından gerçekleştirilen konkurda, birçok farklı ajans arasından seçilerek firmanın 25 ülkedeki oyun ve espor ajansı oldu.

Oyun ve espor alanında Türkiye’nin en köklü ajansı Gaming in Turkey, başarıları ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Ajans, şimdi de dünyanın en büyük markalarından biri olan Coca-Cola ile bir araya geliyor. Gaming in Turkey, geçtiğimiz yılın sonunda Coca-Cola tarafından gerçekleştirilen konkurda, birçok farklı ajans arasından seçilerek firmanın 25 ülkedeki oyun ve espor ajansı oldu.

Coca-Cola’yı 25 ülkede gururla temsil edecek

Coca-Cola, resmi oyun ve espor ajansı olarak 25 ülkedeki oyun ve espor stratejilerini Gaming in Turkey’e emanet etti. Dünyada ve Türkiye’de birbirinden önemli isimlerle gerçekleştirdiği çalışmalarda tecrübesini kanıtlayan Gaming in Turkey, Coca-Cola’yı başta Türkiye olmak üzere, İsrail, Kazakistan, Azerbaycan, Özbekistan, Hindistan, Mısır, Yemen, Katar ve Birleşik Arap Emirlikleri de dahil olmak üzere bölgedeki toplam 25 ülkede oyun ve espor alanında temsil edecek.

Coca-Cola’nın ilkelerine uygun olarak hazırlanacak etkinlikler, kampanyalar, organizasyonlar ve oyun dünyasından iş birlikleri tüm seneye yayılmış şekilde oyunculara sunulacak. Oyun ve espor dünyasındaki sponsorlukları ve destekleri ile tanınan Coca-Cola’nın sektöre olan katkıları da artarak devam edecek.

“Türkiye oyun sektörünü en iyi şekilde temsil edeceğiz”

Türkiye oyun sektöründe birçok ilkin altına imzasını atmayı ve dünya lideri markalarla yaptığı iş birliklerini sürdürdüğünü belirten Gaming in Turkey Oyun ve Espor Ajansı Kurucusu Ozan Aydemir, “Yıllardır ülkemizde oyun ve espor sektörünü geliştirmeye yönelik adımlar atıyoruz. Gaming in Turkey olarak oyun ve espor dünyasına tutkun ve gerçek oyunculardan oluşan kadrosu ile Türkiye’de oyun sektörünü, esporu ve birlikte çalıştığı markaları daha ileriye taşımak için çalışıyoruz. Yaptığımız iş birlikleri ile de Türkiye oyun sektörünün değerine değer katıyoruz. Markamız, çalışmaları ile dünyanın en büyük marka değerlerinden birine sahip Coca-Cola ile gerçekleştirdiği bu iş birliği sayesinde hem firmayı hem de Türkiye oyun sektörünü en iyi şekilde temsil edecek ve başarılarımıza yenilerini katacağız. Oyun sektörünün dünya sahnesindeki yerini güçlendirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.Popüler Haberler


Sıfıra yakın veri gecikmesi, sınıfının en iyisi akustik ve benzersiz tuş hissi ile hem tam boyutlu hem de numpadsiz (TKL) seçeneklerle mevcut olan yeni Huntsman V2 serisi


Oyuncuların heyecanına dijital oyun platformu Playstore ile ortak olan Türk Telekom, Arkane Studios’un merakla beklenen oyunu Deathloop’u cazip olanaklarla oyunseverlerle buluşturuyor. 


Bölgenin en iyi 16 takımı, büyük PUBG Esports etkinliğinde 250.000 USD’den fazla tutan ödül havuzundan pay almak için kafa kafaya yarışacak


Philips TV ve Bowers & Wilkins ortaklığı, markanın yeni OLED+ TV’lerinde kullanıcılarına olağanüstü görüntü ve ses deneyimi yaşatacak.