-->
Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL’da Açılacak 10.000’den Fazla Kart Var!

Yepyeni oyun görüntülerinden oluşan fragmana göz atmayı unutmayın 

25.08.2021 | ulasufuk

Yepyeni oyun görüntülerinden oluşan fragmana göz atmayı unutmayın 

Konami Digital Entertainment B.V., Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU (TCG)’na dayanan, oynaması ücretsiz Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL için yeni bir teaser fragmanı yayınladı!

Fragmanda açıklandığı gibi, oyuncular Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL ‘da 10.000’den fazla kartın* kilidini açabiliyor! Bu sayede Efsanevi Yaratıklar, güçlü Büyüler, kurnaz Tuzaklar ve yirmi yılı aşkın Düello tarihini kapsayan inanılmaz bir kütüphaneye erişme şansı elde ediyorlar.

Sözü geçen ve fragmanda da yer alan ikonik kartlar arasında Dark Magician[F1] , Blue-Eyes White Dragon [F2] ve yenilmez Exodia the Forbidden One bulunmakta.

Tamamen Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU’na dayanan Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL, Yu-Gi-Oh! sevenler için eşsiz bir dijital kart deneyimi vaat ediyor. Geçen ay gerçekleşen çok özel Yu-Gi-Oh! Digital Next Canlı Yayını’nda açıklandığı gibi Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL, Yu-Gi-Oh! OCG/TCG’nin Ana Kurallarını temel alıyor ve Yu-Gi-Oh! OCG/TCG Düelloları’nı oynamak ve izlemek için heyecan verici yeni bir yol sunuyor.

Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL dünya çapında PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, Nintendo Switch, Steam, iOS ve Android’e geliyor. Ayrıca ilk kez bir Yu-Gi-Oh! oyunu, desteklenen cihazlarda, çarpıcı 4K grafiklere sahip olacak.

Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL ile ilgili daha fazla bilgi için oyunun resmî sitesini ziyaret edebilirsiniz: https://www.konami.com/yugioh/masterduel/en/

Dünyaca ünlü Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU, 80’den fazla ülkede, 9 dilde yayınlanmaya ve her yaştan oyunseverin beğenisini kazanmaya devam ediyor

Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU ile ilgili ne güncel haberler için aşağıdaki hesapları takip edebilirsiniz: 

*Bazı kartlar, etkinlik katılımı veya oyun içi satın alımlar gerektirebilir  Popüler Haberler


Heyecanlı karşılaşmalarına sahne olan turnuvanın finalinde Galatasaray Espor’u 3-1 mağlup eden HOWL Espor şampiyon oldu.


Dünyanın En Geniş Kapsamlı Star Wars Koleksiyonu Galaksinin Fanları Sergisi Istanbul Sinema Müzesi’nde


Samsung Art Store kullanıcıları, Van Gogh’tan Antik Mısır’a kadar uzanan bir yelpazede sunulan 38 ünlü sanat eseri arasından seçim yapabilecek.


MediaMarkt, farklı kategorilerden sunduğu binlerce teknolojik ürüne ek olarak bu ürünlerin vazgeçilmez aksesuarlarında, 25 Eylül tarihine kadar geçerli olacak Aksesuar Kampanyası’nı başlattı.